Delta Property s.r.o.

Delta Property s.r.o.

Námestie Svätého Egídia 26/64 05801 Poprad Slovensko

Delta Property s.r.o.

Delta Property BB s.ro. (14  inzerátov)

Dolná 19 97401 Banská Bystrica Slovensko

Delta Property s.r.o.

Andrea Šubová (16  inzerátov)

Okružná 18 05801 Poprad Slovensko

83 inzerátov v ponuke

DELTA – Rodinný dom s 2 vstupmi v obci Šumiac, investičný potenciál

Reality Šumiac

Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²

Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Šumiac

94,000 € 627 €/m²

Novostavba 2 izb. byt s parkovacím miestom prenájom Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Rákoš | 52 m²

DeltaProperty ponúka na prenájom 2 izb. byt s balkónom o rozlohe 52 m2. Nachádza sa v novostavb

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DELTA - 2 BALKÓNY S VÝHĽADOM NA LOMNIČÁK + PARKOVANIE | INVESTIČNÝ APARTMÁN, VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Futbalová | 55 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa ponúka na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

180,000 € 3273 €/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 3-izbový byt s loggiou – Prešov - Sekčov, pri OC MAX

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²

Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý ponúka ideálnu dispozíciu, loggiu a potenciál do budúcn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 2460 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - NA PRENÁJOM BYT V BLÍZKOSTI CENTRA - S PARKOVACÍM MIESTOM

Reality Poprad

Garsónka | Levočská | 32 m²

Delta Property ponúka na prenájom skvelý menší byt v bytovom dome Corrib. Nachádza sa na ul. Le

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Poprad

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Delta-Nadštandardný 4 izb. byt 121 m2 novostavba s parkovacím miestom prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 121 m²

Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový, mezonetovy byt s rozlohou 121 m2 s dv

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ

Reality Poprad

1 izbový byt | Štúrova | 37 m²

Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ Hľadáte štýlové a kompletne v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izb. byt 86 m2 zariadený s parkovacími miestami Zvolen prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Delta Property ponúka na prenájom 3 izb. byt s rozlohou 86m2, ktorý sa nachádza v novostavbe Ze

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba nadštandardný 2 izb. byt s parkovacím miestom Banská Bystrica-Uľanka prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

Delta Property ponúka na prenájom nový štýlovo zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50m2 v Banskej

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DELTA - Výrobná hala s administratívnou budovou na predaj – Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Výrobný objekt | Tatranská | 1,890 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj výrobno-admini

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.01.2026
Objekty na predaj Veľký Slavkov

Info v RK

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Delta-Nebytový priestor 82 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sládkovičova | 82 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 82 m2, ktorý sa nachádza v meste B

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2012 €/m²

DELTA - ŠTÝLOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY AJ S PRÍPOJKOU VODY NA NÁMESTÍ V POPRADE

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 25 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – váš miestny špecialista vám ponúka na prenájom reprezentat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

460 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

Skladový objekt-dielňa 127 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolen

Skladový objekt | 11. marca | 127 m²

Delta Property ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa vo Zvolene – časť Môťová, na ul. 1

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 866 €/m²

PREDANÉ - Útulný 2-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a 18 m² pivnicou – Tatranská Polianka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

170,000 € 4048 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10%

Reality Mlynčeky

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10% Hľadáte moderné bývanie v tesn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Mlynčeky

216,000 € 1543 €/m²

Znížena cena! 3-izbový nízkoenergetický rodinný dom v obci Lieskovany.

Reality Lieskovany

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Ponúkame na predaj moderný, udržiavaný rodinný dom v tichej časti obce Lieskovany, vzdialenej l

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lieskovany

245,000 € 2059 €/m²

2 DOMY NA JEDNOM POZEMKU: Bývanie aj podnikanie v lukratívnej časti Poprad – Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Liptovská | 632 m²

Ponúkame na predaj unikátnu nehnuteľnosť v jednej z najžiadanejších lokalít pod Tatrami – v Po

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Poprad

319,900 € 506 €/m²

DELTA - Rodinný dom na predaj, Hozelec - vhodný na bývanie aj na podnikanie

Reality Hozelec

Rodinný dom | Popradská | 205 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľa, Vám exkluzívne ponúka na predaj rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hozelec

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DELTA - Rodinný dom s potenciálom rozšírenia, zimnou terasou a garážou – Iliašovce

Reality Iliašovce

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte útulný rodinný dom s potenciálom rozšírenia? Tento dom v obci Iliašovce ponúka zimnú te

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Iliašovce

159,000 € 2446 €/m²

DELTA - luxusný a nadštandardný 3 izb. byt na prenájom, Karpatská Residence

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 76 m²

DELTA PROPERTY ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt na Karpatskej ulici v Poprade, kto

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Poprad

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DELTA - Priestranný rodinný dom na predaj, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | SNP | 600 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

154,900 € 275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka