BENARD GROUP, s.r.o.

BENARD GROUP, s.r.o.

Obchodná 1961/5 06401 Stará Ľubovňa Slovensko

BENARD GROUP, s.r.o.

BENARD GROUP, s.r.o. (170  inzerátov)

Obchodná 1961 06401 Stará Ľubovňa

170 inzerátov v ponuke

PRENAJATÉ - Luxusný 2-izbový byt na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | Hurbanova | 59 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v tichej a

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Poprad

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NAD KOVANCOM, 3 IZBOVÝ BYT, 2.NP, 85,4m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 202 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 09.10.2011 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

193,756 € 160 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v lokalite Šibeničná hora

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,087 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 1087 m2 v lokalite Šibeničná hora. Šibeni

Publikované: 06.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

119,570 € 110 €/m²

NA PRENÁJOM parkovacie státie v centre mesta Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Komerčná zóna | Nám.sv.Mikuláša 17 | 15 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie č. 3, ktoré sa nachádza pri Meštianskom dome 17 v centre

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Stará Ľubovňa

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM menšia garáž v priemyselnej hale

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 20 m²

Ponúkame na prenájom: - garáž v priemyselnej hale v Starej Ľubovni - vhodná ako skladový pries

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kúpa - Hľadáme 2 izbový TEHLOVÝ byt v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnu klientku nejaký 2 alebo menší 3 izbový byt v Košiciach, aspoň po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

HĽADÁM PRE KLIENTOV 2 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnych klientov nejaký 2 alebo menší 3 izbový byt v pôvodnom stave v Prešove.

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

POZEMOK PRI VODE SO STAV. POVOLENÍM, DOMAŠA, NOVÁ KELČA 2025 M2

Reality Nová Kelča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,025 m²

BENARD REALITY exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Nová Kelča s proj

Publikované: 16.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Kelča

Cena dohodou

DOKONČENÁ NOVOSTAVBA,SOĽ-VRANOV N. TOPĽOU,MOŽNÁ DOHODA

Reality Prešov

Rodinný dom | 101.4 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu veľmi pekného rodinného domu nachádzajúceho sa v

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

169,990 € 1676 €/m²

POZEMOK v STREDE MEDZAN, 1351 m2, VHODNÝ NA VÝSTAVBU RD.

Reality Medzany

Pozemok pre rodinné domy | Medzany | 1,351 m²

Pozemok v strede obce vhodný na výstavbu rodinného domu v Medzanoch s IS na hranici pozemku. P

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Medzany

49 €/m2 49 €/m2

CHALUPA 190 m2, NA POZEMKU 637 m2, ŽDIAR

Reality Ždiar

Chalupa, rekreačný domček | Blaščatská dolina | 150 m²

Túžite vlastniť typickú ždiarsku chalupu s nádherným výhľadom, v rázovitej obci, obklopenej nád

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ždiar

390,000 € 2600 €/m²

NA PREDAJ: 3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Obchodné priestory na prenájom Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Obchodné priestory | Jarmočná | 349 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu obchodné priestory na ulici Jarmočnej v Starej Ľubovni. Ponúkan

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÝ ! ZREKONŠTR. 2 IZBOVÝ BYT, 48+15 m2 PIVNICA, LESNÍCKA-PREŠ

Reality Prešov

2 izbový byt | Lesnícka | 48 m²

REZERVOVANÝ! Soľ nad zlato!- Byt vo vynikajúcej lokalite detto! VIDEO: https://youtube.com/sh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

173,000 € 3604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Ľubovňa | 67.83 m²

Spoločnosť TINEA ponúka na prenájom pekný veľký kancelársky priestor s balkónom. Priestor sa n

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

440 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

DOPYT! 2 (3) IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, PREŠOV - OKOLIE

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Pre konkrétnu klientku s vyriešeným financovaním hľadáme 2, prípadne 3 izbový byt s balkónom/lo

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

REZERVOVANÉ!!! Hľadáte 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne, kde máte všetko potrebné na dosah

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

140,000 € 1972 €/m²

KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v centre mesta Stará Ľubovňa. Priestor sa nachádza n

Publikované: 03.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

220 €/mesiac

LUXUSNÉ BYTY V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | Farbiarska | 2,222 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v ra

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

1 € 0 €/m²

Rekreačný areál - Zálesie

Reality Zálesie

Hotel, penzión, ubytovňa | Zálesie 49 | 640 m²

Na predaj: Rekreačné stredisko Goralské Chalupy (https://www.megaubytovanie.sk/goralske-chalupy

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zálesie

380,000 € 594 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

NA PRENÁJOM GARÁŽOVÉ STÁTIE v KARPATSKÁ RESIDENCE POPRAD

Reality Poprad

Garáž | Karpatská | 13 m²

Benard reality vám ponúka na prenájom státie v podzemnej garáži v Karpatská residence. Ak hľad

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

95 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ POZEMOK, 973 M2, KOKOŠOVCE PRI PREŠOVE

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | 973 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký pozemok o rozlohe 973 m2 v Kokošovciach pri Prešove. Momentálne

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

86,999 € 89 €/m²

APARTMÁNY PREDAJ, 69 m2, RAŽANAC, CHORVÁTSKO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 6 apartmánov, v apartmánovom dome (vo výstavbe), vo veľmi vyhľadávanej dovol

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

225,000 € 3261 €/m²