170 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro
100,000 € 1333 €/m²
2 izbový byt | Tatranská | 47 m²
BENARD reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Veľká Lo
155,000 € 3298 €/m²
3 izbový byt | Stará Lesná | 57 m²
Realitná kancelária BENARD Vám ponúka na predaj apartmán v obľúbenej tatranskej obci Stará Lesn
280,000 € 4912 €/m²
3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²
Hľadáte byt vo vyhľadávanej lokalite, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa svojich preds
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 954 m²
BENARD reality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 954 m2 priamo pod lesom . Nachádza sa
199,999 € 210 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 595 m²
Hľadáte pozemok na výstavbu rodinného domu v krásnej prírode a blízkosti mesta? BENARD Reality
69,999 € 118 €/m²
Obchodné priestory | Sasinkova | 30.54 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor v novostavbe bytového domu projektu byty Rozálka na Sasink
116,052 € 3800 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 865 m²
Ponúkame na predaj rekreačný pozemok: - celková výmera 865 m2 - IS - voda, elektrina, kanalizá
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Ľubomírska | 644 m²
Ponúkame na predaj pozemok C98 v lokalite Šibeničná hora o celkovej výmere 644 m2 za zvýhodnenú
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 4,956 m²
Hľadáte nádherné miesto na bývanie alebo na investíciu vo výbornej lokalite s kompletnou občian
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 462 m²
ZNÍŽENA CENA! BENARD reality ponúka na predaj pozemok v obci Radatice, len 14 km od Prešova (a
27,000 € 58 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 22,542 m²
INVESTORI POZOR! Pozemok s veľkým potenciálom o rozlohe 22 542 m2 nachádzajúci sa pod hradom v
Cena dohodou
Rodinný dom | Rovinky | 150 m²
REZERVOVANÝ! Útulný rodinný dom v tichej novovybudovanej lokalite Rovinky, Lipany. Možná zám
255,000 € 1700 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²
Pre klientov s vyriešeným financovaním v pomere 30:70 (hotovosť : hypotéka) hľadáme 4 a viac i
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 636.27 m²
Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s označením č. 6 a výmerou 636,27 m2 v novovytvorenej
Cena dohodou
3 izbový byt | Prostějovská | 72 m²
Hľadáte bývanie, kde sa stretáva dizajn s kvalitou a skvelou lokalitou? Ponúkame Vám čerstvo zr
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 700 m²
Pozemok v Prešove, ktorý sa nachádza v krásnej novovznikajúcej lokalite Hnevlivá dolina Vám pon
53,000 € 76 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre našich klientov hľadáme 2 - 2,5 izbový byt v Starej Ľubovni. Ideálne prerobený a s balkónom
Cena dohodou
2 izbový byt | Sasinkova | 58.67 m²
Využite skvelú príležitosť a bývajte v novopostavenom bytovom dome v projekte Byty Rozálka v Pe
Cena dohodou
4 izbový byt | Farbiarska | 121.99 m²
EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v
Cena dohodou
3 izbový byt | Obrancov mieru | 75 m²
Si študent a hľadáš bývanie v Košiciach? Chceš byť za 8 min v škole alebo v meste? Ponúkame na
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Znížili sme cenu! V príp. vážneho záujmu je pán majiteľ prístupný debate o cene. Ak túžite po
289,999 € 1933 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 578 m²
BENARD REALITY Vám ponúka na predaj tento zaujímavý investičný pozemok s krásnym výhľadom v l
Cena dohodou
Obchodné priestory | Popradská | 207 m²
Ponúkame do dlhodobého prenájmu krásne priestranné obchodné priestory na ulici Popradskej. Prie
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.