BENARD GROUP, s.r.o.

BENARD GROUP, s.r.o.

Obchodná 1961/5 06401 Stará Ľubovňa Slovensko

BENARD GROUP, s.r.o.

BENARD GROUP, s.r.o. (170  inzerátov)

Obchodná 1961 06401 Stará Ľubovňa

170 inzerátov v ponuke

TOP POZEMOK NA PREDAJ,DOMAŠA DOBRÁ, POZEMOK PRI VODE! 2046m2

Reality Kvakovce

Pozemok pre rodinné domy | Vranovská | 2,046 m²

POZEMOK NA PREDAJ, DOMAŠA DOBRÁ, POZEMOK PRI VODE! Na predaj slnečný pozemok, pri vodnej nádrži

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kvakovce

97 €/m2 97 €/m2

NA PRENÁJOM ZREKONŠTRUOVANÉ PRIESTORY, 137 m2, PREŠOV, SLOVENSKÁ UL

Reality Prešov

Obchodné priestory | Slovenská | 137 m²

Ponúkame na prenájom priestory(kancelárske, obchodné), v meštianskom dome v centre Prešov

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

1,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, OBCHODNÝ PRIESTOR - REŠTAURÁCIA,ŠIRŠIE CENTRUM,PO

Reality Prešov

Obchodné priestory | 1,075 m²

Ponúkame na prenájom plne zariadenú a dlhodobo fungujúcu reštauráciu v atraktívnej lokalite s

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

PREŠOV-OBCHODNÝ PRIESTOR-PREDAJŇA V NOVOSTAVBE,317 m2,SÍDLISKO III.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Prostějovská | 317 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj tento obchodný priestor so širokou možnosťou využitia vo vý

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Prešov

650,000 € 2050 €/m²

PRENÁJOM SKLAD./VÝROB.PRIESTOR, SABINOV, UL. POD ŠVABĽOVKOU

Reality Sabinov

Priestor pre sklad | Pod Švabľovkou | 210 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný a zateplený objekt vhodný na skladové alebo ľahké výrobné

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Sabinov

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POZEMOK- ZÁHRADA 596 m2 , LIPOVCE.

Reality Lipovce

Komerčná zóna | Nezadaná | 596 m²

Pozemok na predaj určený na oddych a rekreáciu. Pozemok sa nachádza v obci Lipovce, mimo zastav

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

40 €/m2 40 €/m2

NA PREDAJ rekreačný pozemok vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,441 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok: - celková výmera 1441 m2 - IS - voda, elektrina, plyn, k

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! Budova na bývanie/podnikanie, Vajanského ul. Prešov

Reality Prešov

Obchodné priestory | Vajanského | 429 m²

video ponuky: https://youtu.be/o_jhByjrvfY https://youtu.be/DyK8wWANEIw

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Prešov

379,000 € 930 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: REKREAČNÁ CHATA - VERLIŠKY, MALÝ LIPNÍK

Reality Malý Lipník

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Hľadáte miesto, kde načerpať energiu a byť tak trochu "mimo" ruchu a zhonu každodenných povinno

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malý Lipník

Cena dohodou

BD RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 62,83m2;;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 51.43 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, LÓDŽIA, č. 204 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

NA PRENÁJOM garáž v priemyselnej hale

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 75 m²

Ponúkame na prenájom: - garáž v priemyselnej hale v Starej Ľubovni - vhodná ako skladový pries

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Priestranný stavebný pozemok v obci Kalša, okres Košice-okolie

Reality Kalša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,347 m²

Priestranný stavebný pozemok v obci Kalša, okres Košice-okolie Ponúkame Vám na kúpu priestrann

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kalša

60,000 € 26 €/m²

Hľadám pre klienta 1,5/ 2 - izb. byt na kúpu v Košiciach

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | 40 m²

Exkluzívne zastupujeme klienta pri kúpe bytu. Náš klient má záujem konkrétne o tento typ bytu s

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

178,000 € 4450 €/m²

ROZOSTAVANÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, ŠIBENIČNÁ HORA

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 97 m²

V novej a rozrastajúcej časti mesta Šibeničná hora máme na predaj rozostavaný rodinný dom v štá

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

230,000 € 2371 €/m²

BD RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 69,26m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 52.16 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 105 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 IZBOVÉ BYTY, KARPATSKÁ RESIDENCE, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 1 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj posledné voľné byty v bytovom dome Karpatská residence :)

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NOVOSTAVBA 2 RODINNÝCH DOMOV, LESNICA, SL

Reality Lesnica

Rodinný dom | 130 m²

DOMY SÚ SKOLAUDOVANÉ! Ponúkame Vám na predaj 2 novostavby rodinných domov (1 a 2) v malebnej z

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lesnica

199,900 € 1538 €/m²

RODINNÝ DOM NA BÝVANIE A PODNIKANIE,1630 M2, SABINOVSKÁ Ul., PREŠOV

Reality Prešov

Rodinný dom | Sabinovská | 175 m²

ZNIŽENÁ CENA! BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj tento rodinný dom, ktorý sa momentálne

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

279,000 € 1594 €/m²

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 68,3m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 51.44 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 104 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

185,788 € 3612 €/m²

DOKONČENÁ NOVOSTAVBA,SOĽ-VRANOV N. TOPĽOU,MOŽNÁ DOHODA

Reality Prešov

Rodinný dom | Nezadaná | 101.4 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu veľmi pekného rodinného domu nachádzajúceho sa v

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

169,990 € 1676 €/m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ, POZEMOK 1014m2, SVINIA , OKR.PREŠOV

Reality Svinia

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj tento pekný a útulný 4-izbový rodinný dom v obci Sv

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svinia

239,999 € 1600 €/m²

PREŠOV-EXKLUZÍVNE PRIESTORY V NOVOSTAVBE,160 m2,SÍDLISKO III.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Prostějovská | 160 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na prenájom tieto moderné priestory so širokou možnosťou využitia vo

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM: Moderná hala (525 m²) v TOP lokalite Žiliny – Kamenná ul.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Kamenná | 525 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodno-skladový objekt v najvyhľadávanejšej biznis zóne Žiliny,

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ investičný pozemok v Starej Ľubovni

Reality Stará Ľubovňa

Orná pôda | Nezadaná | 3,394 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 3394 m2 v Starej Ľubovni. Pozemok je vhodný na poľ

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou