BENARD GROUP, s.r.o.

BENARD GROUP, s.r.o.

Obchodná 1961/5 06401 Stará Ľubovňa Slovensko

BENARD GROUP, s.r.o.

BENARD GROUP, s.r.o. (170  inzerátov)

Obchodná 1961 06401 Stará Ľubovňa

170 inzerátov v ponuke

3 IZB. BYT, KOMPLET PREROBENÝ, ŽIADANÁ LOKALITA, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Benard Vám ponúka na predaj útulný, kompletne prerobený 3-izbový byt 68 m2 v žiadanej lokalite

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

189,999 € 2794 €/m²

NA PREDAJ PEKNÝ OPLOTENÝ POZEMOK 719m2, SABINOV

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 719 m²

BENARD reality ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Sabinov, časť Nižné Gelbeše. Nachá

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

55,000 € 76 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, 67m2, OKTÓBROVÁ ul,, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 67 m²

ZNÍŽENA CENA! BENARD reality ponúka na predaj 3-izbový byt s lodžiou na Sídlisku 2, na na Októ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,999 € 2388 €/m²

Priestranný rodinný dom s predajňou a veľkým pozemkom

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | Nezadaná | 247 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v Starej Ľubovni na ulici Okružná, ktorý oslo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Veľkorysý rodinný dom s bazénom

Reality Lipany

Rodinný dom | Nezadaná | 289 m²

Hľadáte priestranné bývanie po kompletnej rekonštrukcii, s veľkým pozemkom, bazénom a viacerými

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipany

399,999 € 1384 €/m²

NA PRENÁJOM REPREZENTATÍVNE PRIESTORY 215,29 M2, STANICA – SOLIVARIA

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Ku škáre | 200 m²

Ponúkame Vám moderné reprezentatívne priestory blízko autobusovej a železničnej stanice, Soliva

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

Hľadám pre klienta 1/ 2 - izb. byt na kúpu v Košiciach

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Exkluzívne zastupujeme klienta pri kúpe bytu. Náš klient má záujem konkrétne o tento typ bytu s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Sídlisko Ťahanovce

160,000 € 4000 €/m²

Luxusný 2 -izbový byt na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | Hurbanova | 56.45 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v tichej a

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREŠOV-ŠIRŠIE CENTRUM,POLYFUNKČNÁ BUDOVA,VL.PARKOVISKO,UL.VAJANSKÉHO

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Vajanského | 280 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj túto veľmi zaujímavú ponuku polyfunkčného objektu vhodnú na

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Prešov

369,999 € 1321 €/m²

NA PRENÁJOM ZARIADENÝ 1 IZBOVÝ BYT, CENTRUM PO, ul. SlOVENSKÁ.

Reality Prešov

1 izbový byt | Slovenská | 30 m²

Zariadený 1 – izbový byt sa nachádza v bytovom dome na ul. Slovenská oproti PKO. Vstup do bytu

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

5- IZBOVÝ RODINNÝ DOM ,1354 m2, OKRUŽNÁ, OKR.PREŠOV

Reality Okružná

Rodinný dom | Nezadaná | 168 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj tento 5-izbový rodinný dom v obci Okružná, len cca.1

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Okružná

275,000 € 1637 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Mikuláša | 21 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v historickom centre mesta Stará Ľubovňa. Priestor s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj krásny apartmán v Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | Lúčna | 50.9 m²

Exkluzívne zastupujeme klienta pri predaji krásneho apartmánu v Štrbe, ktorý je na liste vlastn

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štrba

265,000 € 5206 €/m²

POZEMOK, PREŠOV, S INŽINIERSKÝMI SIEŤAMI, 774m2,POD WILEC HÔRKOU

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Wilec hôrkou | 774 m²

BENARD reality ponúka na predaj pozemok priamo v meste Prešov, v časti pod Wilec Hôrkou. Pozem

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

NAD KOVANCOM 3 IZBOVÝ BYT, 4.NP, 85,4m2;REZERVOVANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 402 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

197,672 € 2600 €/m²

NOVÉ PARCELY určené na IBV! Pozemky Hnevlivá dolina, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 600 m²

NOVÉ PARCELY určené na IBV! - viac info telefonicky! BENARD REALITY ponúka na predaj pozemky v

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - BYTY ROZÁLKA - byt 4B

Reality Pezinok

4 izbový byt | Sasinkova | 85.76 m²

Využite skvelú príležitosť a bývajte v novopostavenom bytovom dome v projekte Byty Rozálka v Pe

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

PRENÁJOM - KANCELÁRSKE PRIESTORY V CENTRE MESTA !!!!

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. mikuláša | 1,533 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v obchodnom centre "G" vhodné na kancelárie, ale aj pre

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

10.8 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM parkovacie státie v centre mesta Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Komerčná zóna | Nám. sv. Mikuláša 17 | 15 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie č. 4, ktoré sa nachádza pri Meštianskom dome 17 v centre

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Stará Ľubovňa

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

POZEMOK NA PREDAJ, 992 m2, KRÁĽOVA HORA - SÍDLISKO 3, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 992 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 992 m2 na sídlisku 3 ( K

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

169,000 € 170 €/m²

RODINNÝ DOM (4-IZB.), PREDAJ, POZEMOK 463 m2, DULOVA VES, ČASŤ ČERGOV

Reality Dulova Ves

Rodinný dom | 100 m²

Túžite bývať v tichej, okrajovej časti Prešova na rovinatom, slnečnom pozemku? Táto nehnuteľnos

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dulova Ves

336,900 € 3369 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU BYTOVKY,VODÁRENSKÁ UL., PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Vodárenská | 1,077 m²

BENARD reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1.077m2 v Prešove na ul. Vodárenská.

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Kúpime pozemok na výstavbu domu

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Exkluzívne zastupujeme našich milých klientov pri kúpe pozemku, určeného na výstavbu rodinného

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Prešov

Cena dohodou