Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 8 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
https://www.babonytre.sk
Prečítať viac

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o.

Sedmokrásková 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

Babony TRE s.r.o.

Babony TRE s.r.o. (171  inzerátov)

Kozia 7 81103 Bratislava

171 inzerátov v ponuke

BabonyTRE / 1-izb. byt Muškátová ul. s loggiou, tehla

Reality Pezinok

1 izbový byt | Muškátová | 43 m²

Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

147,000 € 3419 €/m²

Novinka
Novinka

Babony TRE I Prenájom 3 izbového bytu na Vajanského nábreží Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského | 83 m²

Babony TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3i byt na prestížnom Vaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I Moderný byt s veľkou terasou v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 64 m²

Realitná kancelária BABONY TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný a krásne presvetlený 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | Podunajská | 30 m²

Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava) Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIVA: Luxusne zariadený trojizbový byt v srdci Abu Dhabi

Reality Spojené Arabské Emiráty

3 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Luxusne zariadený trojizbový byt v srdci Abu Dhabi Ponúkame Vám jedinečné bývanie v srdci Abu D

Publikované: 22.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

399,000 € 4926 €/m²

Babony TRE I Študenti POZOR Prenájom 4-izb.bytu, 2x balkón,parkovanie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²

Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Ponúkame na predaj investične pozemkový komplex

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Komerčná zóna | Nezadaná | 12,953 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny pozemkový komplex v Bratislave – Devínska Nová Ves (ok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

BABONY TRE I Stavebný pozemok v Senci

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²

Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Senec

217,500 € 255 €/m²

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BABONY TRE I Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81 m²

Exkluzívna ponuka: Slnečný 3-izbový byt na 16p. v projekte PANORAMA CITY Predstavujeme vám je

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 6481 €/m²

REZERVOVANÉ I BABONY TRE I Trojizbový byt s garážou a záhradkou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Pri struhe | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti Bratislavy, vo Vajnoroch, na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

220,000 € 3099 €/m²

Obchodné priestory, kancelárske priestory a parkovacie státia-prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Konventná | 0 m²

Babony The Real Estate vám ponúka na prenájom komerčné priestory s možnosťou registračného sídl

Publikované: 09.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

15 €/mesiac

Babony TRE I NA PREDAJ 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

264,500 € 2645 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE I Predaj bytu v Semmeringu, Rakúsko – výborná investícia

Reality Semmering

3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße

Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Semmering

125,000 € 2273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Na predaj Luxusná vila „Tomma“ v Ubud, Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Táto luxusná vila v Ubud ponúka neopakovateľný únik do srdca prírody Bali. Obklopená bujnou d

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

1,650,000 € 1031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj kompletne zrekonštruovaného 2-i bytu vo Viedni

Reality Wien

2 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo Viedni, nachádzajúci sa na adrese Neilreichgasse

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

195,000 € 4756 €/m²

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

BabonyTRE I PRENÁJOM kancelárií uprostred Starého mesta - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²

Babony The Real Estate prenajíma kancelárske priestory v historickom centre mesta v blízkosti c

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3733 €/m²

Babony TRE/ River Park / Luxus. 3-i. byt s výhľadom na Dunaj, terasy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Babony TRE/ Luxusný, 4-i. byt so záhradou/ tichá lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 253 m²

Ponúkame vám do prenájmu honosný 2-úrovňový veľkometrážny byt v tichom prostredí nad hradom, pr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Babony TRE/ Nádherný 1-izb. byt v centre s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 39 m²

Dáme do prenájmu nádherný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v absolútnom centr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Babony TRE | 4 izbový dvojpodlažný dom č. 2 v Kráľovej pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²

Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

441,000 € 2656 €/m²