B10 Slovensko, a. s.

Bratislava

Plynárenská 0 82109 Bratislava-Nové Mesto

51 inzerátov v ponuke

Rozvojový pozemok s existujúcou zástavbou – Jadranská ulica, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Jadranská | 1,730 m²

Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom V tichej rezidenčnej č

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 64 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,900 € 4217 €/m²

Nebytový priestor ideálny pre vaše podnikanie v centre Záhorskej Bystrice

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Obchodné priestory | Štefana Majera | 97 m²

B10 realitné centrum Vám výhradne ponúka na predaj výnimočný nebytový priestor s atraktívnou po

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

245,000 € 2526 €/m²