B10 Slovensko, a. s.

Bratislava

Plynárenská 0 82109 Bratislava-Nové Mesto

51 inzerátov v ponuke

4-izbový bungalov v Kvetoslavove s udržiavanou záhradou

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Kvetoslavov | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izbový samostatne stojaci bungalov v pokojnej časti obce Kv

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

369,000 € 3583 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²

Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

253,000 € 3776 €/m²

MODERNÝ 2i (50m2) s veľkou loggiou - SLNEČNICE MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²

B10 Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2 izbový byt v obľúbenom a žiadanom projekte Slnečni

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

264,990 € 5300 €/m²

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 5089 €/m²

Miesto, kde si viete vytvoriť vlastný kúsok pokoja – záhrada s potenciálom v Dunajskej Lužnej.

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | Dunajská Lužná | 365 m²

Predstavujem vám netradičnú, no o to zaujímavejšiu ponuku – záhradu v obľúbenej lokalite Dunajs

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

80,000 € 219 €/m²

BEZKONKURENČNÁ cena na m2 VEĽKORYSÝ rovinatý pozemok na STAVBU RD - v žiadanej lokalite + všetky IS

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | 1,569 m²

B10 Vám ponúka na predaj stavebný Pozemok pre rod. domy o veľkosti 1569m2, čo predstavuje veľko

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

205,000 € 131 €/m²

BAKOŠOVA - 2x garážové státie, terasa, lodžia, krásny výhľad

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Bakošova | 90 m²

Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

299,000 € 3322 €/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6024 €/m²

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Tri Vody - 4-izbový rodinný dom s bazénom I Bazalková ulica

Reality Malinovo

Rodinný dom | 102 m²

Ak hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť naozaj ako doma, tento vás chytí za srdce hneď pri prv

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malinovo

439,000 € 4304 €/m²

Predaj kompletne zabehnutej gastro prevádzky HERBÁR – Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | 65 m²

B10 Vám ponúka na predaj Reštaurácia Hľadáte prevádzku, ktorú môžete okamžite prebrať a pokračo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok 800 m² v Marianke + projektová štúdia | okamžitá vízia bývania

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

B10 vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 800 m² v obľúbenej lokalite Marianka, len pá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

280,000 € 350 €/m²

POTENCIÁL NA GRÖSSLINGOVEJ - 4IZBOVÝ BYT PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 112 m²

B10 ponúka na predaj tento výnimočný 4 izbový byt v tehlovej stavbe z roku 1986 na Grösslingove

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,900 € 4463 €/m²

REZERVOVANÉ I ŠTARTOVACÍ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU, BALKÓNOM, PARKOVACÍM STÁTÍM – MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 49 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie, kde sa spája pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do hlavného mest

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

160,000 € 3265 €/m²

PODNIKAJTE TAM, KDE TO ŽIJE: Moderný priestor s výkladom v projekte TAMMI v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Pri Hrubej lúke | 102 m²

Hľadáte miesto pre svoj biznis, ktoré spája modernú architektúru, strategickú polohu a neustály

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

250,000 € 2451 €/m²

Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Tento 3-izbový byt na

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

237,000 € 3386 €/m²

NOVOSTAVBA - 5i rodinný dom v nadštandardnom prevedení s garážou upraveným pozemkom a terasou

Reality Malinovo

Rodinný dom | Ivanská | 156 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom Ponuka sa nachádza na Ivánskej ceste v Malinove. Ide o nov

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malinovo

450,000 € 2885 €/m²

POZEMOK s POTENCIÁLOM - BA-NM BRIEŽKY AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | 2,168 m²

B10 Vám ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere 2 883 m² v katastrálnom území Bratislava – V

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

VEĽKÝ POZEMOK S POTENCIÁLOM - STUPAVA ul.Lesná

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 2,554 m²

B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy s veľkorysou výmerou 2554 m² v meste Stupava na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

459,000 € 180 €/m²

REPREZENTATÍVNY 5i BYT S KRBOM A VÝNIMOČNÝM VÝHĽADOM NA GRASALKOVIČOV PALÁC / REPRESENTATIVE 5-ROOM APARTMENT WITH FIREPLACE AND EXCLUSIVE VIEW OF THE GRASALKOVIČ PALACE

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tolstého | 193 m²

B10 Vám ponúka na prenájom výnimočný, nadštandardný 5-izbový byt s veľkorysou výmerou, situovan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,120 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM - ŠTVRTOK NA OSTROVE

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 271 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom na ulici Čakanská cesta v obci Štvrtok na Ostrove, ktorý p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

379,990 € 1402 €/m²

RODINNÉ BÝVANIE S POTENCIÁLOM - KALINKOVO ul.Pekná

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 103 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v obci Kalinkovo na ulici Pekná, ktorý predstavuje zaujíma

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

309,000 € 3000 €/m²

PRAKTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT ul. Školská

Reality Šamorín

2 izbový byt | Školská | 52 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa v meste Šamorín na ulici Školská, ktorý p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

140,000 € 2692 €/m²

Tri Vody - 4-izbový rodinný dom s bazénom | Most pri Bratislave – Bazalková ulica

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 102 m²

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

439,000 € 4304 €/m²