203 inzerátov v ponuke
4 izbový byt | 101 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l
329,990 € 3267 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 125 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3
319,990 € 2560 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v širšom centre . Túžite po domove s vlastnou identitou,
1 € 0 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 94 m²
B10 Vám ponúka na prenájom kancelárie v centre mesta Žilina. V ponuke máme tri kancelárie v rôz
1,580 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 105 m²
B10 Vám ponúka na prenájom exkluzívne 3 izbový byt vo výmere 105 m2 v centre mesta Žilina s ter
899 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt v meste Žilina na Hájiku. Byt o výmere 50m2
144,999 € 2900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 837 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok v Moravskom Lieskovom. Pozemok má 837m2 a na
89,990 € 108 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj byt 10km od Zlatých Moraviec, ktorý pr
Cena na vyžiadanie
Polyfunkčný objekt | 400 m²
B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt v centre strediskovej obce Belá spolu s
269,900 € 675 €/m²
Garsónka | 25 m²
B10 Vám ponúka na predaj praktickú a útulnú garsónku na Vlčinoch v Žiline. Nachádza sa na 11.po
109,999 € 4400 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
B10 Vám ponúka na predaj rodinný dom zriadený ako apartmánový dom s aktívnou prevádzkovou činno
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 187 m²
B10 Vám ponúka na predaj rodinný dom situovaný v pokojnej obci Starý Hrádok, približne 10 minút
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 84 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Nitra -
179,900 € 2142 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
B10 Vám ponúka na predaj priestranný Rodinný dom v Lukáčovciach, situovaný na pozemku o výmere
185,990 € 1550 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,005 m²
B10 Vám ponúka na predaj pozemok vo vyhľadávanej obci Diaková. Pozemok má výmeru 1005 m2, je ro
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,183 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy o rozlohe 1183m2 v obci Malý Lapáš. Pozemok sa n
77,990 € 66 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 507 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy s rozlohou 507 m2. K pozemku vedie spevnená prís
55,000 € 108 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú chatu s 845m2 pozemkom v osobnom vlastníctve, ku ktorej je
149,000 € 1987 €/m²
5 a viac izbový byt | 99 m²
B10 Vám ponúka na predaj 5 izbový byt v meste Žilina na sídlisku Solinky. Byt o výmere 96 m2 je
244,999 € 2475 €/m²
Rodinný dom | 109 m²
B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM a v štandarde za cen
209,990 € 1927 €/m²
Rodinný dom | 122 m²
B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný Bungalov s krásnym pozemkom v tichej a vyhľadávanej loka
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
B10 Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Bytča – časť Hliník nad Váhom, situovaný na pozemku
79,990 € 571 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 717 m²
B10 Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Jablonové pri Bytči, v
74,990 € 105 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
B10 Vám ponúka na predaj trojpodlažní Rodinný dom v obci Raková, len pár minút od Čadce. Nachád
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.