AstonReal s.r.o.

AstonReal s.r.o.

Horná 32 97401 Banská Bystrica Slovensko
AstonReal s.r.o. VIAC AKO 20 ROKOV SKÚSENOSTÍ NA REALITNOM TRHU. Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.
Prečítať viac

AstonReal s.r.o.

AstonReal s.r.o. (359  inzerátov)

Horná 32 97401 Banská Bystrica

359 inzerátov v ponuke

AstonReal: na predaj 2-izbový byt 54 m2 - Poprad, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt, 54 m² – Poprad, ul. Komenského. Vo vyhľadá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Prenájom: 1 izbový byt 40 m2 THK, Lodžia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

AstonReal ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 40 m2/. Byt sa

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

TOP ponuka! Priestranný 3-izbový byt s balkónom, 78m2, Sihoť I,Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom o celkovej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2178 €/m²

člen NARKS

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 39 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

135,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

Predaj! dvojbytový rodinný dom v krásnom prostredí Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Liptovský Hrádok | 300 m²

AstonReal ponúka na predaj kvalitný murovaný rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

285,000 € 950 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ 1izbový byt + loggia Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 28 m²

REZERVOVANÉ!!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj krásny, slnečný 1izbový byt. Na

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4-izbový byt v Dolnom Kubíne. Ponúknite prosím.

Reality Dolný Kubín

4 izbový byt | Bysterec | 80 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 4 izbový byt v meste Dolný Kubín. Hľadáme byt po kompletnej,

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

170,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izb. byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, v lokalite Veľký Bysterec. Byt

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

140,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta - POPRAD-NOVÝ JUH - 2-izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

OZVITE sa mi a PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | Krásna Hôrka | 120 m²

PREDANÉ!!! Tento DOM má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

Cena dohodou

člen NARKS

KÚPIM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V POPRADE,MATEJOVCE,VEĹKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Poprad | 0 m²

AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín. Ďakujem za ponuky

Reality Dolný Kubín

1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²

Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

95,000 € 2111 €/m²

člen NARKS

Prevádzkový priestor, rozlohou 120 m2 - centrum B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Skuteckého | 120 m²

AstonReal ponuka na prenájom priestory na ul. Skuteckého, pri "kine Hviezda" - centrum Banskej

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

St. pozemky Vysoké Tatry - Veľ. Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

200 €/m2 200 €/m2

člen NARKS

Predaj:5-izb. 2 -Generačný RD s pozemkom 1284 m2, Dražkovce

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

EXKLUZÍNE AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený a zariadený 5-izbový 2 poschodový Rodi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

340,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 1718 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 88.46 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 62 m2, do 87.000,- €, SKALICA

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 62 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Skalica

87,000 €

člen NARKS

PRENÁJOM: Kancelárie 2x 50m2, Kapitulská ul.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA! 2-izbový byt , 62 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 62 m²

Astonreal ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na Rustaveliho ulici v Rači. Byt má veľkú

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

246,990 € 3984 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT I - 55 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 33 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

396,000 € 12000 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: byt NOVOSTAVBA, ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 144 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Uhlisku | 67 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

PREDANÉ! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na predaj vkusný, mo

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS