1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

Na priekope 13/174 01001 Žilina Slovensko
Predaj , kúpa, prenájom - byty, domy, pozemky, chaty, kancelárie, sklady ,obchodné priestory, garáže. Realitná činnosť s kompletným servisom - zmluvy, kataster, geometrické plány. Obhliadky dronom.
Prečítať viac

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o. (202  inzerátov)

Na Priekope 174 01001 Žilina

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

J. M. Hurbana 01001 Žilina Slovensko

202 inzerátov v ponuke

Predaj poľnohospodárskej pôdy v 1/1 v Dolnej Tížine

Reality Dolná Tižina

Rekreačný pozemok | Dolná Tižina | 5,334 m²

Ponúkame Vám na predaj poľnohospodársku pôdu v Dolnej Tížine 5334 m2. Nádherný pozemok s mierny

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

10.8 €/m2 11 €/m2

Predaj príjemnej garsónky v bytovom dome Oščadnica(MO)

Reality Oščadnica

Garsónka | 30.68 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj priestrannú garsónku, ktorá sa nachádza na vyvýšenom príze

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Oščadnica

68,500 € 2233 €/m²

Predaj krásneho 3 - izbového bytu v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Okružná | 60 m²

Ponúkame vám na predaj útulný a slnečný 3+1 byt v obľúbenej lokalite mesta Čadca na Okružnej ul

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

135,000 € 2250 €/m²

Výnimočný gastro priestor na prenájom v centre Žiliny, 645 m2, Národná ulica

Reality Žilina

Reštaurácia | Národná | 770 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný gastro priestor v srdci Žiliny, na frekventovanej Národnej ulici

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderný rodinný dom v prírode Svederníka - komfortné bývanie s úchvatným výhľadom

Reality Svederník

Rodinný dom | Marček | 150 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v malebnej časti Svederníka, konkrétne v lokalite Mar

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svederník

319,000 € 2127 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom obchodný, kancelársky priestor 42 m2 na Bottovej ulici Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Bottova | 42 m²

REPREZENTATÍVNY PRIESTOR S TERASOU V SRDCI ŽILINY: PODNIKAJTE TAM, KDE TO ŽIJE Hľadáte pre svoj

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

799 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj viacúčelový areál v centre Turzovky

Reality Turzovka

Polyfunkčný objekt | 1,108 m²

1. Reality Rent, ponúka investíciu i množstvo podnikateľských zámerov pre tento viacúčelový obj

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Turzovka

Cena dohodou

Na predaj pozemok 628 m2 na výstavbu chaty vo Valči pri Snowland

Reality Valča

Rekreačný pozemok | Snowland | 628 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj rekreačný pozemok o rozlohe cca a 628 m² vhodný na výstavbu ch

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valča

79,000 € 126 €/m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu 15 m2 - Vysokoškolákov Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 15 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kanceláriu 15 m2 na ulici Vysokoškolákov. Kancelária sa nac

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

130 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj budovy na podnikanie- bývalý obchodný priestor v Čadci (MO)

Reality Čadca

Objekt pre obchod | 300 m²

Dávame Vám do pozornosti samostatný obchodný priestor so súpisným číslom v Čadci, ktorý bol pos

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Čadca

273,000 € 910 €/m²

Prenájom : Kancelárie od 12 m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Veľký diel | 12 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Veľkom diely v Ž

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Predaj nádherného pozemku vhodného na výstavbu v obci Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Korchaň | 1,801 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok na výstavbu domu v obci Raková s výmerou 1801 m2. Poze

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Raková

75 €/m2 75 €/m2

Prenájom kancelárského priestoru 21,6 m2 v priemyselnej zóne v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bánovská cesta | 21.6 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kancelárske priestory 21,6 m2 v priemyselnej zóne na Bánovsk

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

194.4 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prejaj nadčasového 4+1 bytu v skvelej lokalite Čadca- Žarec

Reality Čadca

4 izbový byt | A. Bernoláka 2588/1 | 79.8 m²

Ponúkame Vám na predaj nadčasovo kompletne zrekonštruovaný 4+1 byt v zateplenom bytovom dome s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

Cena dohodou

Predaj: Priemyselný pozemok v Strečne pri Žiline 4000 m2

Reality Strečno

Komerčná zóna | Strečno | 4,000 m²

1.Reality Rent Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnej časti obce Strečna pri Žiline. Pozem

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

78 €/m2 78 €/m2

Predaj: Záhrada 380 m2 v intraviláne Kysuckého Nového Mesta

Ponúkame na predaj pozemok, evidovaný na LV ako záhrada v zastavanom území , medzi rodinnými do

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

41,000 € 108 €/m²

Predaj: Krásny rekreačný pozemok 2700 m2 v Terchovej (MO)

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Terchová | 2,692 m²

1.Reality Rent, s.r.o. ponúka na predaj krásny pozemok v Terchovej vo výmere 2692m2. Pozemok sa

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

80,760 € 30 €/m²

Predaj: Krásny rekreačný pozemok v Kraľovanoch v blízkosti Šútova

Reality Kraľovany

Rekreačný pozemok | Kraľovany | 1,075 m²

Ponúkame na predaj krásny rekreačný pozemok v Kraľovanoch , situovaný len cca 300 m od Šútovské

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kraľovany

65,000 € 60 €/m²

Predaj: Rodinný dom s hospodárskou budovou a veľkým pozemkom (MO)

Reality Kolárovice

Rodinný dom | Škoruby | 180 m²

Na predaj rodinný dom v obci Kolárovice časť Škoruby. Jedná sa o dom postavený okolo r. 1970, z

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovice

132,000 € 733 €/m²

Predaj - stavebný pozemok 1385 m2 - Moravany nad Váhom pri Piešťanoch

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,385 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj pozemok 1385 m2 v Moravanoch nad Váhom pri Piešťanoch. Pozemo

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

85 €/m2 85 €/m2

Predaj: Výrobno-skladové haly v Kysuckom Novom Meste (MO)

Reality Kysucké Nové Mesto

Priestor pre sklad | 1,600 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj výrobno-skladové haly v Kysuckom Novom Meste s výbornou cestno

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Predaj: Romantická rekreačná chata uprostred lesa vo Varíne (MO)

Reality Varín

Chalupa, rekreačný domček | Varín | 51 m²

Ponúkame na predaj romantickú chatu v krásnom tichom prostredí uprostred lesa, nad obcou Varín

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Varín

79,000 € 1549 €/m²

Predaj: Pozemok orná pôda 4859m2 v Kotrčinej Lúčke (MO)

Reality Kotrčiná Lúčka

Orná pôda | Kotrčiná Lúčka | 4,859 m²

Ponúkame na predaj pozemok vedený ako orná pôda, parcela registra " E " o výmere 4859m2 v extra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

59,600 € 12 €/m²

Predaj jedinečného pozemku na výstavbu v Dlhej nad Kysucou

Reality Dlhá nad Kysucou

Rekreačný pozemok | Ninikov | 2,045 m²

Ak hľadáte pozemok mimo bežného ruchu obklopený nádhernou prírodou, potom práve pre Vás sme pri

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

Cena dohodou