1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

Na priekope 13/174 01001 Žilina Slovensko
Predaj , kúpa, prenájom - byty, domy, pozemky, chaty, kancelárie, sklady ,obchodné priestory, garáže. Realitná činnosť s kompletným servisom - zmluvy, kataster, geometrické plány. Obhliadky dronom.
Prečítať viac

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o. (202  inzerátov)

Na Priekope 174 01001 Žilina

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

J. M. Hurbana 01001 Žilina Slovensko

202 inzerátov v ponuke

Na predaj penzión s pizzeriou a wellnessom v Belej

Reality Belá

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 724 m²

1. Reality Rent Žilina ponúkame na predaj tento krásny zabehnutý rodinnný penzión v Belej. Zrek

Publikované: 30.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Belá

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov pri Žiline

Reality Strečno

Priestor pre sklad | 4,000 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie? Chcete mať k dispozícii kvalitné skladové s výborno

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Strečno

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Predaj rodinného domu v Lodne (MO)

Reality Lodno

Rodinný dom | Lodno | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe 223 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v ob

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lodno

124,500 € 889 €/m²

Predaj poľnohospodárskej pôdy jedného vlastníka v Korni

Reality Korňa

Orná pôda | Korňa | 17,253 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný, rozľahlý a slnečný pozemok pod lesom s celkovou výmerou 17253

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Korňa

Cena dohodou

Exkluzívne stavebné pozemky s výhľadom v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kukučínova | 3,598 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne pozemky určené na výstavbu rodinných domov v atraktívnej lokalite

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

79 €/m2 79 €/m2

Na predaj pozemok 859 m2 v katastrálnom území Kľače

Reality Kľače

Komerčná zóna | Hollého | 859 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj dva pozemky 859 m2 v katastrálnom území Kľače. Pozemky majú r

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

50 €/m2 50 €/m2

Ponúkame na prenájom priestory s rozlohou 32 m2 - Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Vysokoškolákov | 32 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom priestory 32 m2 na ulici Vysokoškolákov v Žiline. Priestory

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

224 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj: Pozemok TTP 3016m2 v extraviláne obce Dolný Vadičov

Reality Dolný Vadičov

Rekreačný pozemok | 3,016 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Dolný Vadičov, jedná sa o trvalý trávny porast v extraviláne

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

7 €/m2 7 €/m2

Reprezentatívne kancelárske priestory na prenájom v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Jozefa Miloslava Hurbana | 205 m²

Ponúkame na prenájom jedinečné kancelárske priestory v srdci Žiliny, priamo na Hlinkovom námest

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,050 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu 50 m2 - Vysokoškolákov Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Vysokoškolákov | 50 m²

1. Reality Rent Žilina ponúka na prenájom dve kancelárie o rozlohe 50 m2 na ulici Vysokoškolák

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

374 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory 1603 m2 v Living centre v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Prielohy | 1,603 m²

1. Reality Rent Žilina ponúka na prenájom kancelárske priestory 1603 m2 v Living centre v Žilin

Publikované: 12.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Predaj: Pozemok 2651 m2 v Žiline na Horevaží

Reality Žilina

Komerčná zóna | Horevažie | 2,651 m²

1.Reality Rent s.r.o. ponúka na predaj pozemok v Žiline na Horevaží. Pozemok sa nachádza pri h

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65 €/m2 65 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu evidovaný ako záhrada v obci Staškov

Reality Staškov

Pozemok pre rodinné domy | Staškov | 675 m²

Ponúkame Vám na predaj malebný pozemok v okrajovej časti obce Staškov s celkovou výmerou 675 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

44,000 € 65 €/m²

Prenájom - kancelária 15 m2 v priemyselnej zóne v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Štrková | 15 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kancelárske priestory 15 m2 v priemyselnej zóne na Štrkovej

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

135 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom exkluzívneho domu v Čadci- Čadečke

Reality Čadca

Rodinný dom | Čadečka | 208 m²

Ponúkame Vám do prenájmu exkluzívny rodinný dom v meste Čadca – prímestská časť Čadečka. Zatep

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Čadca

950 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

pozemok na výstavbu domu v Čadci- Rieke

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 1,700 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v Čadci-Rieke s rozlohou 1700 m2. Pozemo

Publikované: 09.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

99 €/m2 99 €/m2

Predaj: Rekreačná chata na polosamote v Terchovej s pozemkom v OV

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | Šípková | 150 m²

Ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu na polosamote v Terchovej. Chata bola postavená v r.20

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

269,000 € 1793 €/m²

Nadčasová chalúpka obklopená prírodou a výhľadmi v Čadci Husáriku (MO)

Reality Čadca

Rodinný dom | 90 m²

V nádhernej prírode malebných Kysúc, v lokalite Čadca - Husárik je situovaná prekrásna chalúpka

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čadca

284,000 € 3156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelárského priestoru 31,2 m2 v priemyselnej zóne v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bánovská cesta | 31.2 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kancelárske priestory 31,2 m2 v priemyselnej zóne na Bánovsk

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

281 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodné priestory 40 m2 Hlinkové námestie Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Námestie Andrea Hlinku | 40 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom Obchodné priestory 40 m2 v centre Žiliny. Priestory sú prís

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom moderná kancelária 16 m2 v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 16 m²

1. Reality Rent ponuka na prenájom modernú kanceláriu 16 m2 situovanú priamo na Mariánskom nám

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj : Budova v Maršová-Rašov

Reality Maršová-Rašov

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 220 m²

1.Reality Rent, vám ponúka na predaj prevádzkovú budovu v obci Maršová-Rašov pri Bytči. Budova

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Maršová-Rašov

75,000 € 341 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu v Čadci- Horelici

Reality Čadca

Komerčná zóna | Horelica | 1,487 m²

Ponúkame vám na predaj veľmi zaujímavý pozemok na výstavbu domu, výstavbu haly, poyfunkčného ob

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

59 €/m2 59 €/m2

Ponúkame na predaj Zemianskú kúriu pri Martine

Reality Martin

Rodinný dom | 810 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj Zemiansku kúriu v okrese Martin. Cena v realitnej kancelárii.

Publikované: 12.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou