1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

Na priekope 13/174 01001 Žilina Slovensko
Predaj , kúpa, prenájom - byty, domy, pozemky, chaty, kancelárie, sklady ,obchodné priestory, garáže. Realitná činnosť s kompletným servisom - zmluvy, kataster, geometrické plány. Obhliadky dronom.
Prečítať viac

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o. (202  inzerátov)

Na Priekope 174 01001 Žilina

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

J. M. Hurbana 01001 Žilina Slovensko

202 inzerátov v ponuke

Prejaj nadčasového 4+1 bytu v skvelej lokalite Čadca- Žarec

Reality Čadca

4 izbový byt | A. Bernoláka 2588/1 | 79.8 m²

Ponúkame Vám na predaj nadčasovo kompletne zrekonštruovaný 4+1 byt v zateplenom bytovom dome s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

Cena dohodou

Predaj: Rodinný dom s hospodárskou budovou a veľkým pozemkom (MO)

Reality Kolárovice

Rodinný dom | Škoruby | 180 m²

Na predaj rodinný dom v obci Kolárovice časť Škoruby. Jedná sa o dom postavený okolo r. 1970, z

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovice

132,000 € 733 €/m²

Predaj chalupy po požiari s pozemkom v obci Makov (MO)

Reality Makov

Rodinný dom | 306.63 m²

Reality Rent Vám ponúka na predaj chalupu (rodinný dom využívaný ako rekreačný objekt) s pozemk

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Makov

93,000 € 303 €/m²

Rekreačný pozemky v nádhernej lokalite Oščadnica U Haladeji

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | U Haladeji | 1,585 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v nádhernom prostredí obce Oščadnica, časť u Haladeji

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

32 €/m2 32 €/m2

Predaj - stavebný pozemok 1385 m2 - Moravany nad Váhom pri Piešťanoch

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,385 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj pozemok 1385 m2 v Moravanoch nad Váhom pri Piešťanoch. Pozemo

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

85 €/m2 85 €/m2

Predaj pozemkov v novo zastavanej časti Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,981 m²

Na predaj – výnimočný pozemok v novovybudovanej časti Oščadnica – Rovne Ponúkame Vám exkluzívn

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

82.4 €/m2 82 €/m2

Nádherný viacúčelový areál v centre Turzovky

Reality Turzovka

Objekt pre obchod | 1,108 m²

Úžasná investícia i množstvo podnikateľských zámerov Vám ponúka tento úžasný a nápaditý, viacúč

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Turzovka

Cena dohodou

Prenájom komfortných kancelárských priestorov v Podvysokej

Reality Podvysoká

Kancelárie, administratívne priestory | 143.21 m²

1. Reality rent, Vám ponúka na prenájom nádherné priestory na poschodí polyfunkčného objektu s

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Podvysoká

8.31 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom komfortných obchodných priestorov 66 m2 v Podvysokej

Reality Podvysoká

Obchodné priestory | 53 m²

1. Reality rent Vám ponúka na prenájom obchodné priestory na prízemí polyfunkčnej budovy v Podv

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Podvysoká

440 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v Predmieri- Turzovka

Reality Turzovka

Rodinný dom | Predmier | 150 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom situovaný v tichej a vyhľadávanej lokalite Turzovka – P

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turzovka

175,000 € 1167 €/m²

Jedinečná ponuka za výbornú cenu RD Svrčinovec- Potok

Reality Svrčinovec

Rodinný dom | Potoky | 80 m²

Hľadáte dom, kde si môžete vytvoriť bývanie podľa vlastných predstáv? Reality Rent Vám exkluzív

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svrčinovec

72,000 € 900 €/m²

Na prenájom výrobná/skladová hala 1334m2 v meste Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | 1,334 m²

1. Reality Rent Žilina ponúka na prenájom výrobno/skladovú halu s výmerou 1357m2, ktorá sa skla

Publikované: 25.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Predaj rekreačného pozemku v Klokočove

Reality Klokočov

Rekreačný pozemok | Blgošovci | 1,885 m²

1.Reality Rent ponúka na predaj jedinečnú príležitosť pre milovníkov prírody a všetkých, ktorí

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

8 €/m2 8 €/m2

Ponúkame na prenájom priestory s rozlohou 32 m2 - Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Vysokoškolákov | 32 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom priestory 32 m2 na ulici Vysokoškolákov v Žiline. Priestory

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

224 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok 859 m2 v katastrálnom území Kľače

Reality Kľače

Komerčná zóna | Hollého | 859 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj dva pozemky 859 m2 v katastrálnom území Kľače. Pozemky majú r

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kľače

50 €/m2 50 €/m2

Predaj: Pozemok TTP 3016m2 v extraviláne obce Dolný Vadičov

Reality Dolný Vadičov

Rekreačný pozemok | 3,016 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Dolný Vadičov, jedná sa o trvalý trávny porast v extraviláne

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

7 €/m2 7 €/m2

Prenájom kancelárského priestoru 31,2 m2 v priemyselnej zóne v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bánovská cesta | 31.2 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kancelárske priestory 31,2 m2 v priemyselnej zóne na Bánovsk

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

281 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj pozemku na výstavbu v Čadci- Horelici

Reality Čadca

Komerčná zóna | Horelica | 1,487 m²

Ponúkame vám na predaj veľmi zaujímavý pozemok na výstavbu domu, výstavbu haly, poyfunkčného ob

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

59 €/m2 59 €/m2

Na prenájom moderná kancelária 16 m2 v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 16 m²

1. Reality Rent ponuka na prenájom modernú kanceláriu 16 m2 situovanú priamo na Mariánskom nám

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Exkluzívne stavebné pozemky s výhľadom v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kukučínova | 3,598 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne pozemky určené na výstavbu rodinných domov v atraktívnej lokalite

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

79 €/m2 79 €/m2

Predaj : Budova v Maršová-Rašov

Reality Maršová-Rašov

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 220 m²

1.Reality Rent, vám ponúka na predaj prevádzkovú budovu v obci Maršová-Rašov pri Bytči. Budova

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Maršová-Rašov

75,000 € 341 €/m²

Na predaj penzión s pizzeriou a wellnessom v Belej

Reality Belá

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 724 m²

1. Reality Rent Žilina ponúkame na predaj tento krásny zabehnutý rodinnný penzión v Belej. Zrek

Publikované: 30.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Belá

Cena dohodou

Predaj pôvodného rodinného domu vo Svrčinovci

Reality Svrčinovec

Rodinný dom | 60 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj pôvodný rodinný dom vhodný na kompletnú rekonštrukciu vo S

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svrčinovec

29,999 € 500 €/m²

Prenájom skladových priestorov pri Žiline

Reality Strečno

Priestor pre sklad | 4,000 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie? Chcete mať k dispozícii kvalitné skladové s výborno

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Strečno

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac