1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

Na priekope 13/174 01001 Žilina Slovensko
Predaj , kúpa, prenájom - byty, domy, pozemky, chaty, kancelárie, sklady ,obchodné priestory, garáže. Realitná činnosť s kompletným servisom - zmluvy, kataster, geometrické plány. Obhliadky dronom.
Prečítať viac

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o. (202  inzerátov)

Na Priekope 174 01001 Žilina

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

J. M. Hurbana 01001 Žilina Slovensko

202 inzerátov v ponuke

Útulný 2-izbový byt na Hájiku v Žiline, pripravený na nasťahovanie, s výbornou občianskou vybavenosťou a verejným parkovaním

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 52.88 m²

Ponúkame na predaj útulný dvojizbový byt s rozlohou 53 m2, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídli

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

155,000 € 2931 €/m²

Prenájom kancelárske priestory 220 m2 s parkovaním v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 220 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 220 m2. Kancelárie sa nachád

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

2,420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom - obchodný priestor 250 m2 najfrekventovanejšia ulica Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 250 m²

1. Reality Rent ponúka veľký obchodný priestor 250 m2 v úplnom centre Žiliny. Veľký potenciál t

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

5,200 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Administratívno-prevádzkové priestory v Žiline s parkovaním

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Klemensova | 91 m²

1. Reality Rent, vám ponúka na prenájom pekné administratívno-prevádzkové priestory v širšom ce

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

692 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor 160 m2 v priem. zóne v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Štrková | 160 m²

1. Reality Rent Žilina ponúka na prenájom kancelárske priestory o rozmere 160 m2 v priemyselnej

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

960 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj rekonštruovaného rodinného domu v Čadci- Čadečke

Reality Čadca

Rodinný dom | Čadečka | 208 m²

Exkluzívny rodinný dom na predaj – Čadca, časť Čadečka Ponúkame Vám na predaj priestranný, kom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čadca

Cena dohodou

Útulný 2-izbový byt na Hájiku s krásnym výhľadom a moderným zariadením

Reality Žilina

2 izbový byt | Baničova | 49 m²

Ponúkame vám na predaj útulný dvojizbový byt, ktorý sa nachádza na Baničovej ulici v žilinskej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

159,000 € 3245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj Zastavanú plochu a nádvorie 25681 m2 v Mošovciach

Reality Mošovce

Komerčná zóna | Mošovce | 25,681 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 25.681 m2 v obci Mošovce. Pozemok

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

25 €/m2 25 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu domu aj polyfunkcie v Rakovej

Reality Raková

Komerčná zóna | Raková | 1,215 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s celkovou výmerou približne 1 215 m² (presná výmera bude

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Raková

Cena dohodou

Na prenájom kancelária 21,5m2 Veľká Okružná Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Veľká Okružná | 21.5 m²

1. Reality Rent ponuka na prenájom kancelársky priestor 21,5 m2 na ulici Veľká Okružná. Kancel

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj drevenička v Belej časť Veľká Bránica

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | Veľká Bránica | 50 m²

1. Reality Rent ponúka dreveničku sa nachádzajúcu sa v extraviláne obce Belá pri Žiline Dreveni

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

49,990 € 1000 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu chát v Oščadnici pri vleku (MO)

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Lalíky | 3,426 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj skvelú príležitosť investície do pozemku na výstavbu chát

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

21 €/m2 21 €/m2

Rezervované! Rodinné sídlo v prekrásnej prírode obce Makov

Reality Makov

Rodinný dom | Makov | 160 m²

Bývanie pod lesom s dostatkom súkromia a prekrásnym výhľadom na obec je snom snáď každého z nás

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Makov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj nádherných pozemkov pri lyžiarskom svahu Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Makov | 575 m²

„Doprajte si život, kde sa luxus dotýka snehu. Vyjdete z domu, obujete lyžiarky a pár krokov vá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makov

55,990 € 97 €/m²

Predaj slnečného pozemku v Oščadnici

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Švancari | 1,292 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný, slnečný pozemok v obci Oščadnica-časť Švancari s celkovou výme

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

48.5 €/m2 49 €/m2

Investičné pozemky v krásnej lokalite Makov

Reality Makov

Rekreačný pozemok | Gregušovci | 12,763 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherné investičné pozemky s celkovou výmerou až 12763 m2, ktoré sa na

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makov

7 €/m2 7 €/m2

Na predaj - Apartmány s wellnessom v Rajeckých Tepliciach

Reality Konská

Hotel, penzión, ubytovňa | 370 m²

1. Reality Rent Žilina ponúka na predaj relax centrum spolu s dvoma apartmánmi. Komplex sa na

Publikované: 28.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Konská

450,000 € 1216 €/m²

Predaj netradičnej stavby na bývanie aj podnikanie vo Svrčinovci (MO)

Reality Svrčinovec

Rodinný dom | Svrčinovec | 200 m²

Reality Rent prináša jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú priestor pre vlastnú víziu.

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svrčinovec

Cena dohodou

Predaj rodinného domu v Skalitom

Reality Skalité

Rodinný dom | Poľana | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodný rodinný dom určený na kompletnú rekonštrukciu, nachádzajúci sa v

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Skalité

29,000 € 181 €/m²

Predaj rodinného domu s krásnou záhradou vo Vysokej nad Kysucou (MO)

Reality Vysoká nad Kysucou

Rodinný dom | Vysoká nad Kysucou | 160 m²

Rodinný dom na predaj – Vysoká nad Kysucou Reality Rent Vám ponúka na predaj rodinný dom nachá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoká nad Kysucou

89,000 € 556 €/m²

Na predaj - Rekreačné pozemky v Povine

Reality Povina

Rekreačný pozemok | Povina | 1,013 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj rekreačné pozemky v obci Povina s rozlohou 1013 m2 (10m/92m) a

Publikované: 08.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Povina

12 €/m2 12 €/m2

Prenájom krásnych obchodných priestorov v Podvysokej

Reality Podvysoká

Obchodné priestory | Centrum | 31.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne obchodné priestory vhodné pre obchod či služby priamo v cen

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Podvysoká

262 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj stavebného rovinatého pozemku v Korni (MO)

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Centrum | 760 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok v zastavanom území obce Korňa s rozlohou 760 m2. Pozem

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Korňa

63,500 € 84 €/m²

Na predaj polyfunkčná/investičná budova v centre Žiliny

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Jozefa Vuruma | 200 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI ŽILINY Polyfunkčná budova s garantovaným výnosom v pešej zóne

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žilina

599,000 € 2995 €/m²