1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
1.BCR Reality
„Naši klienti sú našimi priateľmi a priatelia sa môžu na nás vždy spoľahnúť.“
Máme rodinnú atmosféru a všetci si navzájom pomáhame.

Naša realitná kancelária úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami, najmä v bratislavskom regióne, už od roku 2015. No naša história siaha až do roku 1995, čo nám dáva viac ako 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností.

Za tento čas sme uskutočnili viac ako 1000 realitných transakcií.

Sme hrdí na to, že sme vybudovali obrovskú databázu potenciálnych klientov, ktorí majú pre nás veľkú hodnotu. Tieto hodnotné informácie nám umožňujú lepšie porozumieť potrebám našich klientov a poskytnúť im kvalitné služby.

Tradícia, skúsenosti a empatia je to,
o čo sa viete oprieť
Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nielen spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Sústreďujeme sa na kvalitu poskytovaných služieb a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pri našej práci.

Sme jedna rodina, jeden tím a jedna firma,
spoločne dosahujeme fenomenálne výsledky
Naša realitná kancelária znamená pre nás oveľa viac ako len bežná „realitka“.

Nazývame sa rodinou, nielen preto, že štyria naši kolegovia sú rodinní príslušníci, ale aj preto, že máme medzi sebou výborné vzťahy, jeden druhého si vážime, navzájom sa podporujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Prečítať viac

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE (12  inzerátov)

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

169 inzerátov v ponuke

PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Rascová | 122 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

439,000 € 3598 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE 4-IZB. BYT, EŠTE NEOBÝVANÝ, VÝHĽAD NA DUNAJ A HRAD, TERASA, 2x PARKING, PRIBINOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141.16 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt v jednom z najprestí

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | UDRŽIAVANÝ POZEMOK | SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 125 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4 - izbový rodinný dom v obci Slovenský Grob, v obľúbe

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

369,999 € 2960 €/m²

EXKLUZÍVNA SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA 4-IZB. RD Z KVALITNÝCH MATERIÁLOV

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú 4 - izbovú novostavbu rodinn

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Veľký Grob

240,000 € 2286 €/m²

ORNÁ PÔDA, ŠIROKÝ POZEMOK, BUDMERICE

Reality Budmerice

Orná pôda | 12,826 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj ornú pôdu v katastri obce Budmerice. ZÁKL

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Budmerice

44,900 € 4 €/m²

Reality Senec

Rodinný dom | A. Hlinku | 105 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Senec

240,000 € 2286 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO DVOJDOM, GAJARY

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | 882 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ale

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Gajary

115,000 € 130 €/m²

1.BCR | SLNEČNÝ 2-IZB. BYT, LOGGIA, ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE | SLNEČNICE - ZÓNA MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 58 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo vyhľadávanom a obľúbenom proje

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

268,000 € 4621 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Nezadaná | 8,296 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok s možnosť

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

329,000 € 40 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Dlhá | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

420,000 € 4565 €/m²

VIACGENERAČNÝ RD V HISTORICKEJ ČASTI DÚBRAVKY S VÝHĽADOM NA ZAUJÍMAVOM POZEMKU 764 M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Brižitská | 232.29 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkým investičným potenciálom v jednej z najžia

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

5-IZB. DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM 165 m², TICHÁ LOKALITA, ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rod

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Rovinka

367,000 € 2224 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 € 4901 €/m²

PRÉMIOVÉ KANCELÁRIE V BUDOVE WESTEND TOWER – FLEXIBILITA A KOMFORT PRE VAŠE PODNIKANIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 93.25 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory v Bratislave? Westend Tower vám ponúka moderné ad

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POZEMOK S POTENCIÁLOM – IDEÁLNY NA INVESTÍCIU ALEBO PRÍJEMNÚ REKREÁCIU V LESNOM PROSTREDÍ

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,305 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok s výmerou približne 1305 m², ktorý sa nachádza v tichej a zele

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

125,000 € 96 €/m²

ORNÁ PÔDA PRI HLAVNEJ CESTE, POZEMOK S REKLAMÝMI PLOCHAMI, 5832 M2 - STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,832 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava pri hlavnej ceste. Má

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

20 €/m2 20 €/m2

AREÁL 6350 M2 S VIACPODLAŽNOU, ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU V HUBICIACH /DS/

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Bratislavská cesta | 1,033 m²

Ponúkame na predaj areál s rozlohou 6350 m2 a 3-podlažnou administratívnou budovou v obci Hubic

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Dunajská Streda

Info v RK

POZEMOK, DOLNÁ MIČINÁ

Reality Dolná Mičiná

Orná pôda | Dolná Mičiná | 2,598 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu a investičný pozemok v katastri obce Dolná Mi

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

43,000 € 17 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 730 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s budúcou možnosťou výstavby

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

99,000 € 136 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY 551 M2 V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 150 m²

Hľadáte reprezentatívne pracovné prostredie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na prenájom mode

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

INVESTIČNÝ POZEMOK, ŠENKVICE

Reality Šenkvice

Orná pôda | Šenkvice | 2,640 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pekný investičný pozemok s výhľadom,

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

22,500 € 9 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ORNÁ PÔDA, STUPAVA ZA VOLKSWAGENOM

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 4,060 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

16,000 € 4 €/m²

PRIESTRANNÝ A ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 3-IZB. BYT S BALKÓNOM, 2x KLIMATIZÁCIA, TOP LOKALITA, ZVIERATKO POVOLENÉ | STARÉ MESTO - PRAŽSKÁ

Reality Bratislava-Staré Mesto