2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²
Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba
82,000 € 1367 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Nie každý pozemok pri Dunaji je naozaj pri Dunaji. Tento áno. Nedáva len možnosť stavať, ale b
74,000 € 93 €/m²
Objekt pre obchod | Chotín | 581 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré kúpite preto, čo sú dnes. A potom sú také, ktoré kupujete pre to, čím s
165,000 € 284 €/m²
Rodinný dom | Iža | 301 m²
Niektoré domy ponúkajú hotové riešenia. Tento poctivý tehlový dom v Iži ponúka niečo cennejšie
150,000 € 498 €/m²
Rodinný dom | Farná | 310 m²
Niektoré domy ponúknu len metre štvorcové. Iné vytvoria priestor, kde môže rodina naozaj fungov
79,900 € 258 €/m²
3 izbový byt | Parná | 74.09 m²
Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n
220,000 € 2969 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv a zároveň mať všetko potr
78,900 € 1052 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Komárno | 35 m²
Hľadáte miesto, kde nájdete pokoj, ticho a chatu, ktorú si dokončíte podľa seba? Chata s rozlo
67,500 € 1929 €/m²
2 izbový byt | Parná | 45.55 m²
Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.
162,205.76 € 3561 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 850 m²
Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ako Vám vyhovuje 586 m2 so šírkou 19 m v prednej čas
17,500 € 21 €/m²
Garsónka | 27 m²
Malý byt, veľká príležitosť v obľúbenej časti Komárna. Táto útulná garsónka s rozlohou 27m² na
67,900 € 2515 €/m²
Obchodné priestory | I/63 | 734 m²
Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obcho
1 € 0 €/m²
Obchodné priestory | Hurbanovo | 536 m²
Investičná príležitosť, ktorá sa objaví len raz za čas. Bývalý VALCOVÝ MLYN na hlavnom cestno
88,000 € 164 €/m²
Rodinný dom | BENE | 120 m²
Aké by to bolo bývať v rodinnom dome v príjemnej, tichej a slnečnej ulici ? Rodinný dom, ktorý
150,000 € 1292 €/m²
Komerčná zóna | 4,965 m²
Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v najžiadanejše
135 €/m2 135 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²
Hľadáte rovinatý pozemok v pokojnom prostredí, kúsok od Komárna? Čo by ste povedali ak by bol
55 €/m2 55 €/m2
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 249 m²
Sú domy, kde len bývate. A potom sú domy, kde žijete a trávite leto na terase, večery pri ohni
242,900 € 976 €/m²
1 izbový byt | Parná | 29.91 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
83,815 € 2802 €/m²
3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²
Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr
117,000 € 1427 €/m²
Rodinný dom | Bene | 340 m²
Radi sa líšite od ostatných a v tejto predstave by sa malo niesť aj Vaše nové bývanie? Navyše,
250,000 € 735 €/m²
2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²
Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic
75,000 € 1293 €/m²
Rodinný dom | Komárno | 164 m²
Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal
467,000 € 2848 €/m²
Vinica, chmelnica | Modrany | 809 m²
Či už hľadáte pozemok na pestovanie viniča alebo miesto pre mobilný dom, na tomto mieste nájdet
6,790 € 8 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 950 m²
Váš nové dom sa najprv zrodí v hlave. Až neskôr, po nájdení vhodného pozemku, za dobrú cenu, s
33,000 € 35 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.