Pozemok kde si postavíte pokoj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 963 m²

Nie každý pozemok je o výmere. Niektoré sú o tom, ako sa na ňom bude žiť. V tichej časti mesta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

41.5 €/m2 42 €/m2

1-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 32 m²

Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

Stavebný pozemok, Pernek, predaj

Reality Pernek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²

Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

130,000 €

Slnečný trojizbový byt na predaj, Komenského ulica, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 74 m²

Hľadáte pre svoju rodinu slnečný trojizbový byt v tichej lokalite, dobrým parkovaním a bezprost

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1554 €/m²

Prestížny rodinný dom na Veľkom Harčáši – symfónia priestoru, súkromia a elegancie

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²

V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

325,000 € 568 €/m²

Rodinný dom s hydroponickou farmou a 40 árovým pozemkom, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 320 m²

Hľadáte rodinný dom do 10 km od Komárna ? Ako by Vám vyhovoval dom v obci Iža ? Ten, ktorý sm

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

270,000 € 844 €/m²

Pozemok na predaj Malá Iža, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²

Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40 €/m2 40 €/m2

Rodinný dom na predaj, Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Okoličná na Ostrove | 0 m²

Nie každý hľadá hotové bývanie od developera. Niektorí hľadajú klasický dom, ktorému môžu vdých

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 €

1 izbový apartmán A407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.89 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,342 € 2855 €/m²

Dom s vlastným jazerom a viac ako hektárom pozemku – Malý Ostrov

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina mládeže | 100 m²

Niektoré domy ponúkajú dvor a záhradu. Niektoré aj veľký pozemok. Tento ponúka dvor, záhradu, j

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

250,000 € 2500 €/m²

Zaujímavý podnikateľský priestor na predaj

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 102 m²

Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

85,000 € 833 €/m²

Záhrada v Novej Stráži, malé útočisko, kde začína veľký pokoj

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 190 m²

Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 247 €/m²

NOVÁ CENA !!! Nadštandardný rodinný dom so začatou rekonštrukciou, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 380 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome zrekonštruovanom podľa vlastných predstáv? To a možno aj o

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

154,000 € 405 €/m²

2-izbový byt s podnikateľským priestorom blízko centra mesta

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Komárno | 138 m²

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si miesto, ktoré môže pracovať pre Vás. Miesto, kde môžete b

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

130,000 € 1000 €/m²

Rodinný dom na predaj Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 110 m²

Zaradili sme do ponuky rodinný dom, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky. Je v dobrej lokalite Ko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

118,000 € 982 €/m²

Záhrada s murovaným domčekom a pivnicou na predaj, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 400 m²

Na oplotenom, rovinatom pozemku s rozlohou 400 m2 a takmer štvorcovým pôdorysom (18x22 metrov),

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

42,500 € 106 €/m²

Výnimočné bývanie v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Pamiatková zóna | 100 m²

Neobyčajné bývanie v Komárne si môžete dopriať kúpou a rekonštrukciou svojho domu nachádzajúcom

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

175,000 € 1950 €/m²

Rodinný dom, Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 218 m²

Tento dom Vám neposkytne len pokoj a priestor. Ponúkne aj atmosféru, ktorú si uvedomíte skôr, n

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

129,000 € 592 €/m²

1 izbový apartmán B306 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 39.5 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

86,889 € 2200 €/m²

Administratívna budova s opravárenskou dieľňou a rodinným domom, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre výrobu | Nová Stráž | 410 m²

Predstavujeme Vám administratívnu budovu spolu s opravárenskou dielňou pre nákladné vozidlá a

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Nízkoenergetický 3-izbový rodinný dom v Marcelovej – rozumné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Marcelová

Rodinný dom | Marcelová | 200 m²

Možno už dnes vidíte a, počujete, že ceny energií stále rastú a cítite, že je čas urobiť rozumn

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

143,000 € 715 €/m²

Poschodová chata v relaxačnej oáze pri virtskom jazere

Reality Virt

Chalupa, rekreačný domček | virtské jazero | 160 m²

Hľadáte miesto pre oddych, relax, zábavu? V poschodovej chate pri vitskom jazere nájdete nielen

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Virt

107,000 € 669 €/m²

NOVINKA - Rodinná farma na vyše 2,5 hektároch pri Komárne

Reality Komárno

Farmárska usadlosť | Komárno | 3,103 m²

Chcete si dopriať vidiecky život a zároveň pohodlie a súkromie? Objavte skvelý potenciál rodinn

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

470,000 € 151 €/m²

Chata so záhradou v rekreačnej časti Novej Osady

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 36 m²

Aké by to bolo mať svoje vlastné miesto uprostred prírody, kde zabudnete na stres, načerpáte no

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

78,000 € 2167 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23066)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie