Hotel, penzión, ubytovňa | Komárno | 916 m²
Hľadáte investíciu, ktorá spája silný príbeh, stabilný výnos a jedinečnú atmosféru? Miesto, kde
799,000 € 872 €/m²
Záhrada | Mŕtve rameno | 0 m²
Možno práve hľadáte miesto, kde si môžete zrealizovať svoj sen o záhradke plnej oddychu, krásny
35,000 €
Rodinný dom | Vék | 157 m²
Niektoré domy ponúknu bývanie. Niektoré ponúknu aj možnosti, ktoré oceníte až časom. Len pár m
105,000 € 669 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 454 m²
Viete si predstaviť ako by sa vynímal Váš dom na pozemku s rozlohou 454 m2 v mestskej časti Šu
65,000 € 143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Imeľ | 1,600 m²
Hľadáte stavebný pozemok pre menší rodinný dom? Možno práve ten, ktorý sme zaradili do našej po
57,000 € 36 €/m²
Objekt pre obchod | Patince-kúpele | 285 m²
Do ponuky zaraďujeme dvojposchodovú budovu rekreačnej ubytovne, ktorá leží v areáli termálneho
267,000 € 937 €/m²
Rodinný dom | Bátorové Kosihy | 140 m²
Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú očami. Iné číslami. Tento dom je pre ľudí, ktorí rozumejú roz
59,000 € 421 €/m²
Rodinný dom | Bene | 130 m²
Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo
99,000 € 762 €/m²
3 izbový byt | Holanovo | 57 m²
Nie každý hľadá byt v paneláku. Niekto hľadá pokoj. Menej susedov. A bonus, ktorý sa pri byte
57,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Komárom | Koppánymonostor
Niektorí chcú byť priamo v centre diania. Iní hľadajú miesto, kde majú viac pokoja a priestoru
168,000 € 1000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 286 m²
Hľadáte stavebný pozemok na pri hlavnej ceste v Nesvadoch? Len pár stoviek metrov od obľúbené
46,990 € 164 €/m²
Historický objekt | Centrum | 1,000 m²
Niektoré nehnuteľnosti majú iba jedno využitie. Pri tejto si ho určíte Vy. Objekt z obdobia ok
550,000 € 550 €/m²
2 izbový byt | Parná | 51.92 m²
Aké by to bolo dať si ráno kávu na terase. Cez deň máte priestor na oddych, prácu alebo stretnu
164,987.53 € 3178 €/m²
1 izbový byt | Parná | 37.62 m²
Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa
128,859.72 € 3425 €/m²
2 izbový byt | Parná | 50.91 m²
V projekte Danubia Residence v Komárne sa nachádza byt (A-408) na 4. podlaží (blok A), ktorý v
164,987.53 € 3241 €/m²
Rodinný dom | 212 m²
Ak hľadáte dom v pokojnej oblasti, s možbosťami do budúcnosti, tak tento dom stojí za obzretie.
169,000 € 797 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho
185,000 € 1233 €/m²
Záhrada | 1,098 m²
Predstavte si miesto, kde si dopestujete vlastné ovocie, zeleninu a na víkend naozaj vypnete be
95,000 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Dovoľte mi predstaviť Vám priestranný stavebný pozemok s rozlohou 1367 m² v príjemnej a tichej
33,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Salgótarján | Salgótarján
Zvažujete bývať v rodinnom dome a jedna z možností by mohla byť aj za hranicamni Slovenska? Tak
154,000 € 592 €/m²
Záhrada | Nová Osada | 400 m²
Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.
27,000 € 68 €/m²
Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte
49,000 € 284 €/m²
Zmiešaná zóna | Vinohrady nad Váhom | 7,137 m²
Skupujete pozemky ? Máme pre Vás nasledovné: pozemok s výmerou 843 m2, vedený ako statná p
30,000 € 4 €/m²
Záhrada | Tehelňa | 340 m²
Hľadáte miesto na oddych pre seba a svoju rodinu? Dávame Vám do pozornosti záhradu s murovaným
39,900 € 117 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.