Zrekonštruovaný 3-izbový apartmán 150m od mora, Scalea

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Apartmán pri mori, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než prídete na dovolenku. V prí

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1643 €/m²

3 izbový apartmán s rozlohou od 81,87 m² do 94,81 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4509 €/m²

Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

109,500 € 1095 €/m²

Rodinný dom podľa Vašich predstáv, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 540 m²

Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 359 €/m²

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

82,000 € 1367 €/m²

Pozemok piamo pri Dunaji, Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Nie každý pozemok pri Dunaji je naozaj pri Dunaji. Tento áno. Nedáva len možnosť stavať, ale b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

74,000 € 93 €/m²

Zrekonštruovaný dom s veľkým pozemkom, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte pokojné bývanie bez nutnosti veľkých investícií, no zároveň s dostatkom priestoru a pot

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

179,900 € 1199 €/m²

Miesto, ktoré bolo roky súčasťou obce. Teraz môže dostať nový príbeh

Reality Čata

Objekt pre obchod | 385 m²

Nie každá nehnuteľnosť je len budova. Niektoré priestory si ľudia pamätajú. Chodili sem na pivo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Čata

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Budova s potenciálom pre podnikanie, 581 m² úžitkovej plochy, CHOTÍN

Reality Chotín

Objekt pre obchod | Chotín | 581 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré kúpite preto, čo sú dnes. A potom sú také, ktoré kupujete pre to, čím s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Chotín

165,000 € 284 €/m²

Dom bez záhrady s menším dvorom a terasou, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 160 m²

Hľadáte rodinný dom s menším dvorom vo výbornej lokalite bez nutnosti práce v záhrade ? Možno p

Publikované: 12.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 694 €/m²

Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Okoličná na Ostrove | 1,200 m²

Hľadáte pozemok v obci Okoličná na Ostrove na oddych, stavbu rodinného domu alebo pre niečo úpl

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Okoličná na Ostrove

21,000 € 18 €/m²

Administratívno–obchodná budova s potenciálom – investícia, ktorá dáva zmysel

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Hlavná | 270 m²

Predstavte si miesto, ktoré pracuje vo Váš prospech či už podnikáte a hľadáte priestory pre Vaš

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

299,000 € 1107 €/m²

Orná pôda

Reality Stuľany

Iný poľnohosp. pozemok | 18,241 m²

Hľadáte pozemky? Máme pre Vás pôdu o celkovej rozlohe 18 241 m² situovanú v blízkosti obce Stuľ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stuľany

1.2 €/m2 1 €/m2

Objekt pre tých, ktorí nečakajú na príležitosť, ale ju vytvárajú, Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | Patince | 171 m²

Väčšina ľudí chce mať istotu. Mesačnú výplatu. Predvídateľnosť. Menšina chce kontrolu. Priesto

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

170,000 € 994 €/m²

Pozemok v Lél parku na predaj, Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lél | 772 m²

Neďaleko obce Zlatná na Ostrove, približne 15 kilometrov od Komárna či Monoštorského mosta do M

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

52,000 € 67 €/m²

Moderný 2-izbový byt, ktorý pôsobí presne tak, ako má pôsobiť domov

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²

Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

97,000 € 2021 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

Poctivý tehlový dom s veľkými izbami a vysokými stropmi v tichej ulici v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 301 m²

Niektoré domy ponúkajú hotové riešenia. Tento poctivý tehlový dom v Iži ponúka niečo cennejšie

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

150,000 € 498 €/m²

Rodinný dom, kde si každý nájde dostatok svojho miesta, Farná

Reality Farná

Rodinný dom | Farná | 310 m²

Niektoré domy ponúknu len metre štvorcové. Iné vytvoria priestor, kde môže rodina naozaj fungov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Farná

79,900 € 258 €/m²

Novinka
Novinka

Jeden z najlepšie riešených 3-izbových bytov v Danubia Residence (B206)

Reality Komárno

3 izbový byt | Parná | 74.09 m²

Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

220,000 € 2969 €/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 75 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv a zároveň mať všetko potr

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

78,900 € 1052 €/m²

Chata s pozemkom cca 300 m² – možnosť dokončenia podľa seba

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Komárno | 35 m²

Hľadáte miesto, kde nájdete pokoj, ticho a chatu, ktorú si dokončíte podľa seba? Chata s rozlo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

67,500 € 1929 €/m²

2-izbový byt (A-401), byt obkolesený terasou, Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 45.55 m²

Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

162,205.76 € 3561 €/m²

Pozemok na stavbu rodeinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 850 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ako Vám vyhovuje 586 m2 so šírkou 19 m v prednej čas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

17,500 € 21 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23066)
Upresniť hľadanie