Slnečný pozemok s domom na predaj, Nová Stráž

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 2,060 m²

Hľadáte miesto na oddych zaliate slnečnými lúčmi? Vyhovuje Vám tiché prostredie bez rušivých vp

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 23 €/m²

Výnimočný obchodný priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Objekt pre obchod | Hurbanovo | 1,155 m²

Do ponuky sme zaradili výnimočný obchodný priestor nachádzajúci sa pri hlavnom cestnom ťahu med

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

335,000 € 338 €/m²

Čerstvo kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Zemianska Oľča

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Olča | 115 m²

Hľadáte rodinný dom bez nutnosti rekonštrukcie s možnosťou okamžitého nasťahovania sa? Rodinný

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

125,000 € 1087 €/m²

Rodinný dom v Bene, Komárno na predaj

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 150 m²

Hľadáte rodinný dom, v ktorom chcete vytvoriť nový domov pre svoju rodinu ? Rodinný dom, ktor

Publikované: 27.08.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

169,900 € 1133 €/m²

Rodinný dom na predaj v tichej ulici, Imeľ

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 150 m²

Práve sme zaradili do ponuky rodinný dom v tichej ulici v Imeli. Pri čítaní tohto inzerátu si p

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Imeľ

78,000 € 520 €/m²

Autoservis na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Priestor pre výrobu | Hurbanovo | 684 m²

Možno zvažujete kúpiť priestor pre svoje podnikanie. Ako by Vám vyhovoval ten, ktorý ste našli

Publikované: 26.03.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

1 € 0 €/m²

Lukratívny pozemok na stavbu RD Komárno s pasívnym príjmom

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Užšie centrum | 589 m²

Postaviť si rodinný dom na lukratívnom pozemku a zabezpečiť si pasívny príjem? Akokoľvek to zni

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

270,000 € 458 €/m²

Útulný a skvelo vyzerajúci dom v tichej ulici, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 90 m²

Máte v pláne nájsť si útulný a skvelo vyzerajúci dom v tichom prostredí? Práve ste ho našli. Na

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

197,000 € 2189 €/m²

Útulný 1-izbový byt, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 29 m²

Sú byty, ktoré stoja veľa a potom sú byty, ktoré dávajú zmysel. V Komárne, v pokojnej lokalite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2514 €/m²

3 izbový apartmán so strešnou terasou s rozlohou 94,81 m² + 72,48 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

S týmto apartmánom dosiahnete kategóriu exkluzívnch investorov vo svete nehnuteľností na ostro

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

443,391 € 2655 €/m²

Dom pre pokojnejšie bývanie, než by ste v meste čakali

Reality Komárno

Rodinný dom | Zvolenská | 80 m²

Väčšina ľudí sa po Zvolenskej ulici v Komárne nikdy neprejde. Nie preto, že by neexistovala. Al

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 1563 €/m²

2-izbový byt (B-402) s premyslenou dispozíciou a terasou v Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 49.52 m²

Tento byt je navrhnutý, aby dokonale fungoval v praxi. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

168,123.78 € 3395 €/m²

2-izbový byt s terasou v novostavbe Danubia Residence (A107), Komárno – 47,46 m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 36.95 m²

Hľadáte moderný byt v novostavbe, ktorý spája komfort bývania a prestíž ? V projekte Danubia

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

111,211.7 € 3010 €/m²

2-izbový byt v Danubia Residence (B-305), ktorý dáva zmysel

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 46.31 m²

53 m² priestoru, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

123,534.31 € 2668 €/m²

Polosamota vo Vrbovej nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 0 m²

Mať dom obkolesený lánmi pola a bez susedov ? To nie je už len vízia, ale možnosť splniť si ten

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

16,600 €

Dva samostatné rodinné domy tvoriace jeden celok – Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Niektoré domy zaujmú nízkou cenou. Iné materiálmi. Táto nehnuteľnosť nie je o úsporách, ale o s

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

1,350,000 € 3971 €/m²

Rodinný dom so záhradou pri jazere, Zelený Háj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Zelený háj | 1,114 m²

Ako by sa Vám páčilo bývať v štvorizbovom tehlovom rodinnom dome so záhradou mimo mesta, no zár

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

122,000 € 110 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a priestorom pre dve domácnosti, alebo podnikanie

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 163 m²

Niektoré domy ponúknu len bývanie. Tento ponúka aj možnosti. Tí, ktorí niečo takéto hľadajú —

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

123,000 € 755 €/m²

Bungalov so zimnou záhradou a garážou, Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 800 m²

Len 5 kilometrov od Nových Zámkov stojí na pozemku s výmerou 8 árov rodinný dom s garážou, diel

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bajč

280,000 € 350 €/m²

Veľkoplošný 5-izbový meštiansky byt v centre mesta

Reality Komárno

5 a viac izbový byt | Pohraničná | 135 m²

Toto nie je byt pre každého. Byt, ktorého neovplyvňujú trendy. Sám je trend. Možno viete, aké

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

178,000 € 1319 €/m²

Stavebný pozemok v mestskej časti Nitriansky Hrádok - Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 385 m²

Viete si predstaviť ako by sa vynímal Váš dom na pozemku s rozlohou 385 m2 v mestskej časti Šu

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

55,000 € 143 €/m²

102,7 m2 veľký 4-izbový byt v obci Terany, za neskutočnú cenu

Reality Terany

4 izbový byt | Terany | 103 m²

Je to fikcia, alebo skutočnosť, nájsť medzi inzerátmi takúto ponuku ? 4 samostatné izby prie

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Terany

39,000 € 379 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Hurbanovo-Holanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Holanovo | 1,335 m²

Rovinatý pozemok s výmerou vyše 13 árov v obci Holanovo čaká na svojho nového majiteľa. Je slne

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

28 €/m2 28 €/m2

Tehlový rodinný dom po rekonštrukcii, kde nemusíte začínať od podlahy

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Oľča | 90 m²

Sú domy, kde najprv rátate, čo všetko treba prerobiť. A potom sú domy, kde už vidíte, ako budet

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

125,000 € 1389 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23065)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie