pozemok v centre obce Bzince pod Javorinou, výmera 679 m2 + 104 m2

Reality Bzince pod Javorinou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 784 m²

NA PREDAJ: V centre obce, medzi existujúcimi rodinnými domami, sa voľné pozemky objavujú už len

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

85,000 € 108 €/m²

NIVY/CityPark Ružinov – Predaj moderného 2,5-izbový bytu s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

(REZERVOVANÉ) 3-IZBOVÝ BYT - RIMAVSKÁ SOBOTA

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 70 m²

(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

128,500 € 1836 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom na rekonštrukciu – Hrabovka pri Trenčíne

Reality Hrabovka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Základné informácie • Lokalita: Hrabovka (len pár minút od Trenčína) • Typ: rodinný dom • Za

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Hrabovka

139,000 € 1158 €/m²

člen NARKS

FIEBS | Nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 79 m²

Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

324,900 € 4113 €/m²

RD_B - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

419,000 € 2479 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový mezonet, po rekonštrukcii, Ružomberok centrum- Podhora

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Podhora | 81.9 m²

Skôr ako začnete čítať, prejdite sa týmto bytom pomocou virtuálnej obhliadky. https://my.mat

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

199,900 € 2441 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v tehlovom dome, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Športová | 55.5 m²

Ponúkame na predaj príjemný a priestranný 2-izbový byt o výmere 55,5 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 3-izbový RD s veľkým pozemkom – investičná príležitosť v Továrnikoch pri Topoľčanoch

Reality Tovarníky

Rodinný dom | Murárska | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Továrniky pri Topoľčanoch, situovaný na veľkom a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tovarníky

292,000 € 2920 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Liptovské Sliače

Reality Liptovské Sliače

Rodinný dom | Záhumnie | 240 m²

Dvojpodlažný rodinný dom na veľkom slnečnom pozemku – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT, MOJŠ - ŽILINA

Reality Mojš

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3-izbový byt v Mojši – útulné bývanie blízko Žiliny Hľadáte útulný a prakticky riešen

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Mojš

172,000 € 3018 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE : Rodinný dom, veľký pozemok a investičný potenciál – Likavka, okres Ružomberok

Reality Likavka

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Aj keď je byt už rezervovaný, moja práca nekončí. Ak stále hľadáte svoje nové bývanie, pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Likavka

179,000 € 1790 €/m²

člen NARKS

4. izbový byt v Martine - Priekope ako alternatíva k RD

Reality Martin

4 izbový byt | Palackého | 98 m²

Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 2143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Slnečný pozemok - Liptovské Sliače - stredný

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²

Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Súbor pozemkov Jazierce | 3 705 m² | 30 €/m²

Reality Ružomberok

Iný stavebný pozemok | Jazierce | 3,705 m²

Máte pocit, že dobré investičné pozemky sa dnes už prakticky nedajú zohnať? A čo ak práve tera

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

30 €/m2 30 €/m2

člen NARKS

RD s velkym pozemkom v Žaškove znížená cena

Reality Žaškov

Rodinný dom | Žaškov | 100 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 3 izbový prízemný rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žaškov

175,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, ČIASTOČNÁ REK., 859 m2, KRÁSNA PRÍRODA

Reality Komjatná

Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²

Rodinný dom v Komjatnej – pokoj, príroda a skvelá dostupnosť! Ponúkame na predaj samostatne st

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Domy na predaj Komjatná

208,000 € 1083 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v stave holodomu na ulici KAROLA SIDORA

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Gen. Miloša Vesela | 190 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 845m2. Po

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

223,000 € 1174 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom, vhodný aj na podnikanie

Reality Valaská Dubová

Iný priestor | Nezadaná | 53 m²

Exkluzívne ponúkme na predaj rodinný dom vhodný aj na podnikanie Ponúkame na predaj menší rod

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Valaská Dubová

60,000 € 1132 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Na predaj štýlová rekreačná chata v srdci Liptova – vhodná aj na trvalé bývanie! Lokalita: Lip

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

295,000 € 2107 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok -Liptovské Sliače (Vyšný Sliač)

Reality Liptovské Sliače

Záhrada | Vyšný sliač | 502 m²

Na predaj: krásny pozemok vhodný na záhradu, chatu alebo mobilný domček Ponúkame na predaj

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

34,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Na predaj v novostavbe garsónka v Martin - Priekopa

Reality Martin

Garsónka | 38 m²

NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

119,000 € 2539 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie