Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

Automation Testing title 660191128

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 103504872

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 276247132

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 628913052

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 653801702

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 961325189

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 468301683

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 146314711

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbového rodinného domu v krásnom prostredí Moravské Lieskové – časť Šance

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite Pod orechom v obci Matúškovo.

Reality Matúškovo

Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²

Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

249,000 € 2394 €/m²

Predaj veľkého, zrekonštruovaného 3 izbového bytu s balkónom na Garbiarskej ulici v blízkosti centra mesta Sereď.

Reality Sereď

3 izbový byt | 78.5 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sereď

163,000 € 2076 €/m²

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

Dovoľujem si Vám dať do pozornosti rodinný dom v obci Moravské Lieskové časť Šance pár minút o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1495 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite v obci Matúškovo.

Reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 104 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Galanta

249,000 € 2394 €/m²

Na predaj rodinný dom v Hornej Kráľovej – centrum obce.

Reality Horná Kráľová

Rodinný dom | Hlavná | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 1970, nachádzajúci sa v dobrej lokalite, priamo

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horná Kráľová

95,000 € 864 €/m²

Predaj rodinného domu v peknom prostredí obce Tajná.

Reality Tajná

Rodinný dom | Bačova cesta | 152 m²

Predaj domu v krásnom prostredí Žitavskej doliny v obci Tajná. Pôvodný dom bol postavený v roku

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tajná

92,000 € 605 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 4 izbového rodinného domu v tichej lokalite obce Veľká Mača

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 130 m²

Predaj rodinného domu v obci Veľká Mača postaveného v roku 1967 na peknom, rovinatom slnečnom p

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

153,500 € 1181 €/m²

Matúškovo – predaj stavebného pozemku s právoplatným stavebným povolením a projektovou dokumentáciou 4 izb.nízkoenergetického bungalovu

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | Matúškovo | 493 m²

Predaj stavebného pozemku v obci Matúškovo. Nachádza sa v tichej lokalite obce, v súkromnej lok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

73,950 € 150 €/m²

Reality Moravské Lieskové

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

Rodinný dom s hydroponickou farmou a 40 árovým pozemkom, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 320 m²

Hľadáte rodinný dom do 10 km od Komárna ? Ako by Vám vyhovoval dom v obci Iža ? Ten, ktorý sm

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

270,000 € 844 €/m²

Stavebný pozemok, Pernek, predaj

Reality Pernek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²

Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

130,000 €

Pozemok na predaj Malá Iža, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²

Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40 €/m2 40 €/m2

Rodinný dom na predaj, Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Okoličná na Ostrove | 0 m²

Nie každý hľadá hotové bývanie od developera. Niektorí hľadajú klasický dom, ktorému môžu vdých

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 €

Multifunkčný areál s bývaním a podnikaním na jednom mieste, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 500 m²

Predstavte si investíciu, pri ktorej presne viete, čo vlastníte, ako to funguje a prečo to dáva

Publikované: 09.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný stavebný pozemok na Alžbetinom ostrove, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Alžbetin ostrov | 800 m²

Už ste navštívili desiatky pozemkov a stále nič nepôsobilo správne? Možno práve teraz je ten ča

Publikované: 21.12.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

155,000 € 194 €/m²

Pozemok s domom na predaj, Heľpa

Reality Heľpa

Pozemok pre rodinné domy | Heľpa | 1,168 m²

Aké by to bolo naplniť svoj sen o bývaní v čarovnej obci Heľpa na pozemku s veľkosťou 1168 m2 v

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

39,000 € 33 €/m²

Prestížny rodinný dom na Veľkom Harčáši – symfónia priestoru, súkromia a elegancie

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²

V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

325,000 € 568 €/m²

Vaša sladká investícia pri centre Komárna

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Palatínova | 120 m²

Exkluzívna príležitosť vstúpiť do sveta sladkého podnikania blízko centra Komárna. Toto presne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

33,000 € 275 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie