2 izbový byt | 55 m²
Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho
120,000 € 2273 €/m²
Rodinný dom | Pod Čebraťom 5 | 200 m²
Rodinný dom na predaj – Ružomberok, RYBÁRPOLE Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a slnečn
167,000 € 835 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
NajBývanie Vám ponúka výnimočnú investičnú príležitosť na Liptove – 3 bytové jednotky, nízke ná
349,003 € 1246 €/m²
Rodinný dom | 84 m²
Na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Liptovská Lúžna – ideálna príležitosť na bývanie alebo
100,000 € 1190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²
NA PREDAJ: TOP POZEMOK v obci Štiavnička pri Ružomberku – 1116 m² | Skvelá lokalita, výhľady,
138,000 € 124 €/m²
3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²
3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n
279,800 € 4246 €/m²
3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²
Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz
163,900 € 2327 €/m²
2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²
Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke
172,200 € 2496 €/m²
Rodinný dom | 78.16 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka tento moderne zariadený 3-izbový byt v dvojdome v obci Veľké Blahovo, kt
179,990 € 2303 €/m²
5 a viac izbový byt | Michalská | 177 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový podkrovný byt v atraktívnej lokalite na Michalská ulica,
550,000 € 3107 €/m²
4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš
650,000 € 4988 €/m²
Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt
990,000 € 2585 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m
127,500 € 2125 €/m²
Rodinný dom | - | 132 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute
416,800 € 3158 €/m²
2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²
Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti
199,000 € 4704 €/m²
Garsónka | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 103504872
500 € 7 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 628913052
500 € 7 €/m²
Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 961325189
500 € 7 €/m²
Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 146314711
500 € 7 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk
299,000 € 1495 €/m²
Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²
Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln
249,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Dovoľujem si Vám dať do pozornosti rodinný dom v obci Moravské Lieskové časť Šance pár minút o
299,000 € 1495 €/m²
3 izbový byt | 78.5 m²
Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2
163,000 € 2076 €/m²
Rodinný dom | Galanta | 104 m²
249,000 € 2394 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.