Rodinný dom | 115 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-iz
190,000 € 1652 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v
156,000 € 1114 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt situov
196,000 € 3769 €/m²
Rodinný dom | 450 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilu, ktorá zaujme
799,000 € 1776 €/m²
Rodinný dom | 106.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v pokojnej, novovybud
269,900 € 2540 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl
230,000 € 3485 €/m²
2 izbový byt | Furdekova | 54.97 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý dvojizbový byt nach
197,000 € 3584 €/m²
Rodinný dom | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený štvorizbový
315,000 € 3088 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s rozlohou 74
156,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 84 m²
Hľadáte bývanie s väčším súkromím než v byte, no zároveň nechcete riešiť veľký dom a náročnú úd
249,900 € 2975 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko
300,000 € 3125 €/m²
Rodinný dom | 103.91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo
184,900 € 1779 €/m²
Rodinný dom | 155.11 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý prešiel čias
419,000 € 2701 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau
140,000 € 1728 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné novostavby rodinných domov v deve
239,000 € 2276 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²
115 €/m2 115 €/m2
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b
174,000 € 2677 €/m²
Rodinný dom | 103.91 m²
184,900 € 1779 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Gabčíkov
220,000 € 957 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt po kompletnej
135,000 € 2109 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej re
145,000 € 1611 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý trojizbov
Cena dohodou
Mezonet | 136 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj luxusný,
Info v RK
2 izbový byt | 44.06 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje developersky projekt Panónska, ktor
218,325 € 4955 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.