Rodinný dom | Vrakúň | 123.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s
220,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 110 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový rodinný dom s vidiecky
235,000 € 2250 €/m²
4 izbový byt | Boriny | 72 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s rozlohou 72 m²
139,000 € 1931 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Čierna Voda | 1,425 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rezort Lake Side Residence v ob
2,600,000 € 1825 €/m²
3 izbový byt | 77.92 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v
153,000 € 1964 €/m²
Rodinný dom | Magla | 100.62 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú
199,000 € 1978 €/m²
3 izbový byt | 46.92 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 616 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť na kúpu stavebných
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Trnávka | 9,404 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rod
582,400 € 62 €/m²
2 izbový byt | 59.04 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt nachádzajúci sa v
172,000 € 2913 €/m²
Rodinný dom | 100.62 m²
199,000 € 1978 €/m²
Apartmán | 27 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderný j
104,990 € 3889 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P
Cena dohodou
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej
95,000 € 3056 €/m²
Rodinný dom | Lehnice | 123 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový mezonetový rodinný do
245,000 € 1992 €/m²
Rodinný dom | 136 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu moderného štvorizbového rodinn
384,900 € 2830 €/m²
Rodinný dom | 121 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový dvojdom s premyslenou
250,000 € 2066 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,387 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok v meste Gabčíkovo, ktor
145,000 € 105 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom v obľúben
339,000 € 2669 €/m²
Rodinný dom | 145 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou
299,000 € 2062 €/m²
2 izbový byt | 38.63 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn
100,600 € 2604 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného
359,900 € 3599 €/m²
Rodinný dom | Povodská cesta | 102 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojdom, ktorý ponúka ideálne pro
229,000 € 2245 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-iz
190,000 € 1652 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.