Rodinný dom | Dunajská | 75 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7
170,000 € 2267 €/m²
Rodinný dom | 108.06 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý pr
249,900 € 2313 €/m²
3 izbový byt | 85.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo
147,000 € 1715 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
3 izbový byt | 73.02 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developerský projekt Panónska, ktorý prináša
364,449 € 4991 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom so štyrmi izb
148,000 € 1138 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 1,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 000 m² v mes
165,000 € 165 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Orná pôda | Devínska Nová Ves | 11,266 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v katastrálnom úz
100 €/m2 100 €/m2
3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov
525,000 € 5769 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom, ktor
290,000 € 1824 €/m²
Rodinný dom | 132 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný dom s čiastočn
160,000 € 1212 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,208 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v centre obce Ňárad, sit
88,000 € 40 €/m²
2 izbový byt | 62.27 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova
320,000 € 5139 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane
172,000 € 1911 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
160,000 € 2133 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch
123,000 € 2050 €/m²
Garáž | Nezadaná | 18 m²
PLUS REALITY | Garáž - Michal na Ostrove (Kolónia) na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY
21,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | 144.73 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v
210,000 € 1451 €/m²
Rodinný dom | 97.2 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom s premyslenou
240,000 € 2469 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, svetlý a priestranný 6-izbový rod
230,000 € 821 €/m²
Rodinný dom | 243.78 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, poschodový päťizbový rodinný
229,000 € 939 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový rodinný dvojdom, ktorý
165,000 € 1375 €/m²
3 izbový byt | Galanta | 64.36 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske
177,230 € 2754 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.