PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Baloň na predaj!

Reality Baloň

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom so štyrmi izb

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Baloň

148,000 € 1138 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 1,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 000 m² v mes

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

165,000 € 165 €/m²

PLUS REALITY I Moderné 3 izbové byty v ekologickej lokalite EKOOSADA , v obci Veľké Úľany na predaj!

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal

Publikované: 01.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

177,000 € 1568 €/m²

PLUS REALITY I Pozemok v katastrálnom území Bratislava Devínska Nová Ves na predaj!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Orná pôda | Devínska Nová Ves | 11,266 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v katastrálnom úz

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 15.02.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

100 €/m2 100 €/m2

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY| Rodinný dom s veľkým pozemkom, bazénom v tichej lokalite v obci Potônske Lúky na predaj!

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom, ktor

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

290,000 € 1824 €/m²

PLUS REALITY | Dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Tomášikovo na predaj!

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 132 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný dom s čiastočn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Tomášikovo

160,000 € 1212 €/m²

PLUS REALITY | Obchodný priestor v Bratislave - mestská časť Kramáre na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stromová | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v Bratislave, v obľúb

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok s veľkým potenciálom - obec Ňárad na predaj!

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,208 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v centre obce Ňárad, sit

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Pozemky na predaj Ňárad

88,000 € 40 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5139 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,000 € 1911 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v rodinnom dome s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vydrany

160,000 € 2133 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný trojizbový byt s praktickou dispozíciou a loggiou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2050 €/m²

PLUS REALITY | Garáž - Michal na Ostrove (Kolónia) na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Garáž | Nezadaná | 18 m²

PLUS REALITY | Garáž - Michal na Ostrove (Kolónia) na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Objekty na predaj Michal na Ostrove

21,000 € 1167 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom s veľkým pozemkom a garážou v obci Mierovo na predaj !

Reality Mierovo

Rodinný dom | 144.73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Mierovo

210,000 € 1451 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový trojizbový rodinný dom pri hrádzi s terasou, záhradou a komfortom moderného bývania v obci Dobrohošť na predaj!

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | 97.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom s premyslenou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dobrohošť

240,000 € 2469 €/m²

PLUS REALITY | Zrekonštruovaný trojizbový byt v centre s parkovaním v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný zrekonštruovaný trojizbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný šesťizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite – Amadeho Kračany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 280 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, svetlý a priestranný 6-izbový rod

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 821 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 243.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, poschodový päťizbový rodinný

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 939 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový rodinný dvojdom v Gabčíkove na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový rodinný dvojdom, ktorý

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

165,000 € 1375 €/m²

PLUS REALITY | Krásny trojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

3 izbový byt | Galanta | 64.36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s vlastnou záhradkou v štádiu ŠTANDARD na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený trojizbový byt

Publikované: 20.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2200 €/m²

PLUS REALITY | Dva rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre viacgeneračné bývanie aj investíciu v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 214 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dv

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

370,000 € 1729 €/m²

PLUS REALITY | Moderne zariadený dvojizbový byt s loggiou pripravený na okamžité bývanie v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Slávičia ulica | 53.79 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený dvojizbový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

216,000 € 4016 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie