PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt na Ambroseho ulici v Bratislave – Petržalka na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ambroseho | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štvorizbový byt na Ambroseho u

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

297,500 € 3420 €/m²

PLUS REALITY | Moderný päťizbový rodinný dom v Šamoríne na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný päťizbový rodinný dom v Šamoríne

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Šamorín

430,000 € 3071 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba štvorizbového rodinného domu v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Rodinný dom | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom v radovej výstav

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Lehnice

190,000 € 1545 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt v atraktívnej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Boriny | 73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s roz

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | Luxusné rodinné domy v atraktívnej novej lokalite obce Vydrany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj 8 luxusných novostavieb rodinných domov, ktor

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,000 € 2441 €/m²

PLUS REALITY I Obrovský pozemok na predaj v obci Michal na Ostrove!

Reality Michal na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Kolónia | 4,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj obrovský pozemok v obci Michal na Ostrove

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

280,000 € 70 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Vrakúň | 123.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1691 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Tomášikovo na predaj!

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Tomášikovo | 110 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový rodinný dom s vidiecky

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Tomášikovo

235,000 € 2250 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Perfektný štvorizbový byt v atraktívnej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Boriny | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s rozlohou 72 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

139,000 € 1931 €/m²

PLUS REALITY | Unikátna investičná príležitosť na brehu jazera v srdci prírody - LAKE SIDE RESIDENCE na predaj!

Reality Čierna Voda

Hotel, penzión, ubytovňa | Čierna Voda | 1,425 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rezort Lake Side Residence v ob

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Čierna Voda

2,600,000 € 1825 €/m²

PLUS REALITY | Moderné 3-izbové byty v novostavbe v pokojnej zelenej lokalite – Tomášikovo - EKO HOME na predaj!

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 77.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 1964 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dvojdom v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 100.62 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

3 izbový byt | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta Dunajská Streda – Rényska ulica na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 616 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť na kúpu stavebných

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

200 €/m2 200 €/m2

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Trnávka pri Šamoríne na predaj!

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Trnávka | 9,404 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rod

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Šamorín

582,400 € 62 €/m²

PLUS REALITY | Moderne zariadený dvojizbový byt s priestrannou terasou v novostavbe - v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Galanta

172,000 € 2913 €/m²

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 100.62 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,000 € 1978 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový apartmán s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Hrabovská dolina na predaj!

Reality Ružomberok

Apartmán | 27 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderný j

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,990 € 3889 €/m²

PLUS REALITY | Pozemky na výstavbu rodinných domov na predaj!

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný dvojizbový byt v Ružinove - Vlčie Hrdlo na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojizbový byt v mestskej

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

95,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový mezonet v novostavbe s terasou pripravený na okamžité bývanie v obci Lehnice na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | Lehnice | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový mezonetový rodinný do

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

245,000 € 1992 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite v meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 136 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu moderného štvorizbového rodinn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

384,900 € 2830 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový štvorizbový rodinný dom pri hrádzi s terasou, záhradou a komfortom moderného bývania v obci Dobrohošť na predaj!

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový dvojdom s premyslenou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dobrohošť

250,000 € 2066 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v novostavbe s terasou, parkovaním, klimatizáciou v obci Orechová Potôň na prenájom!

Reality Orechová Potôň

2 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom nadštandardný, moderne zariadený dvojiz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Orechová Potôň

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie