3 izbový byt | Chalupkova | 101.35 m²
Priestor, v ktorom sa architektúra, technológia a komfort prepájajú do dokonale harmonického bý
2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zámocká | 96 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr
320,000 € 3333 €/m²
2 izbový byt | Prístavná | 53 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový apartmán, doposiaľ neobývaný, s veľkou
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²
FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr
940,000 € 5371 €/m²
Orná pôda | Dukelská | 50,998 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
215,000 € 4 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 252 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
879,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 199 m²
849,900 € 4271 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 48 m²
269,000 € 5604 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²
FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa
1,090,000 € 8658 €/m²
5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²
FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea
Info v RK
Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4
330,000 € 2973 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 951 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok so starým domo
99,000 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o
Info v RK
Rodinný dom | 8. mája | 110 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.
289,000 € 2627 €/m²
3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P
135,500 € 2053 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný
139,000 € 869 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca
145,080 € 130 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.
90,000 € 1139 €/m²
2 izbový byt | Potočná | 58 m²
Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo
189,900 € 3274 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod
409,900 € 3100 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 405 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Dvorníky, ktorý predstavuje ideálne ri
450,000 € 1111 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový
175,900 € 3279 €/m²
3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²
Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob
161,990 € 2382 €/m²
2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový
141,750 € 2250 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.