Rodinný dom | 0 m²
F042-12-LUVA Hľadáte dokonalé bývanie bez nutnosti ďalších investícií a dlhého zariaďovania? Po
309,900 €
Rodinný dom | 1,403 m²
F043-12-PAMO NOVINKA! V exkluzívnom zastúpení majiteľa domu Vám ponúkame na predaj jedinečnú e
189,000 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 404 m²
F033-13-ALGR Ponúkame na predaj krásnu, udržiavanú záhradnú chatu s pozemkom v tichej a vyhľadá
49,900 € 124 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 0 m²
Bývanie, kde každý deň začína s výhľadom na historické centrum hlavného mesta a zároveň celé St
561,750 €
Obchodné priestory | 517 m²
F032-18-PAMO VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=bdF56rbJTrg Na predaj nadšt
175,000 € 338 €/m²
Obchodné priestory | 496 m²
Vo výhradnom zastúpení majitľa ponúkame na predaj budovu bývalého pohostinstva nachádzajúcu sa
135,000 € 272 €/m²
Rodinný dom | 800 m²
F014-12-PAMO Exkluzívne len u nás v ponuke rodinný dom štýlu kopaničiarskej chalupy s pozemkom
125,000 € 156 €/m²
Orná pôda | 9,440 m²
F051 - 14- PAMO Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v krásnom prostredí obce Podkylava, ktorý
99,000 € 10 €/m²
Garáž | 0 m²
Hľadáte bezpečné a pohodlné parkovanie bez každodenného stresu z hľadania voľného miesta? Ponúk
100 €/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 1,705 m²
Ponúkam na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 1705m2 v tichej časti obce Dolná Tižina, ideálny n
65 €/m2 65 €/m2
Vinica, chmelnica | Brestovec | 1,014 m²
F018-14-PAMO Ponúkame Vám na predaj pozemok vedený na liste vlastníctva ako - ovocný sad. Ploch
35,000 € 35 €/m²
Orná pôda | 0 m²
F037-14-PAMO V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok o výmere 6512 m2 / z celkovej
9,000 €
Rodinný dom | 0 m²
F043-13-LUVA Predstavte si rána, kedy vás namiesto mestského ruchu a klaksónov prebúdza šum str
298,000 €
4 izbový byt | Rudlova | 90 m²
F003-114-RACA Ponuka 4 izbového bytu na predaj v meste Banská Bystrica - mestská časť Rudlová.
239,000 € 2656 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Dunajská Streda. Plocha: úžitková 116m2 + 21,70m2 terasa, v
219,000 € 1888 €/m²
Rodinný dom | 62 m²
F026-12-KADA Dopraj si pravidelný oddych a investuj do rekreačného domu, v ktorom môžeš aj býva
140,000 € 2258 €/m²
Orná pôda | 200,000 m²
Na predaj orná pôda v katastrálnom území Dunajská Streda. Ponúkame vám jedinečnú príležitosť zí
1.95 €/m2 2 €/m2
Rodinný dom | . | 0 m²
Finanzpartner reality exkluzívne ponúka na predaj udržiavaný, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbov
126,500 €
4 izbový byt | Hlavná | 144 m²
💎 Moderný 4-izbový holodom s tepelným čerpadlom a veľkorysým pozemkom Hľadáte pokojné bývanie
175,000 € 1215 €/m²
Prevádzkový areál | 603 m²
F074-27-KADA Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na prenájom výrobný areál s kance
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 20,000 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok o rozlohe 20 000 m² v tichej lokalite obce Čukárska P
1 €/m2 1 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 898 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti obce Jahodná, ideálny na výstavbu r
1 € 0 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,138 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 stavebné pozemky v novej, pokojnej lokalite obce Dunajský Klátov, ideá
75 €/m2 75 €/m2
Obchodné priestory | Gabčíkovská Cesta | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Dunajská Streda, Gabčíkovská Cesta. P
1,750 €/m2 18 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.