Menší 2-izbový byt (2-garsónka) typu MEZONET v uzatvorenom areáli so vstupom na DO v Bratislave na hranici m.č. Ružinov ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 2498 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

Na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ, 3 izbový byt (až 80m2), Húskova, Košice - na ZAČIATKU Sídl. KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj PRIESTRANNÝ, veľkometrážny, SLNEČNÝ a kompletne ZREKONŠTRUOVA

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

219,490 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | SKOLAUDOVANÉ! Predaj vily v projekte "Račianska perla" (1)

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²

Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

980,000 € 5799 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | CITY Park Ružinov, Plynárenská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²

GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 6-izb. RD s bazénom v blízkosti centra BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 240 m²

Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený 6- izbový rodinný dom s krytým bazénom v peše

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 3708 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | Lukratívny stavebný pozemok so všetkými IS, KOLIBA -Vosková

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 500 m²

GRAVITAS ponúka na predaj stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v najvyhľadávanejš

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 1100 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 4 izb. mezonet, Cementárenská ul., Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 116 m²

Žite nad mestom — štýlový 4-izbový mezonet s 2 balkónmi a s terasou (31 m2) v srdci Stupavy na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

282,500 € 2435 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | Komfortne vybavený 2-izbový byt v projekte 2 Sýpky

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 62.81 m²

Ponúkame na predaj len rok užívaný 2 izbový byt s balkónom, v zaujímavom a netradičnom projekt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

261,000 € 4155 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A1

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

240,000 € 4535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok na priemyselné využitie so STAVEBNÝM POVOLENÍM vedľa R1 a z prístupom z R1

Reality Pata

Priemyselná zóna | Šopornianská | 62,000 m²

Predáme stavebný pozemok na priemyslené využitie Pata, okr. Galanta - s právoplatným STAVEBNÝM

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Pata

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

NIDO 2 - Kancelárske priestory na prenájom od 74 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Tomášikova | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v skolaudovanom projekte NIDO2 v Bratislave. Nov

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ GARSÓNKAS LOGGIOU NA ZAČIATKU PETRŽALKY - VILOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou, Vilová ulica, Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6452 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rodinný Dom/ 4 izbový, OPATOVCE Nad Nitrou/ pozemok 736 m2/

Reality Opatovce nad Nitrou

Rodinný dom | 120 m²

Bojnice – Kultúrno turistické Centrum Hornej Nitry A? V tesnej blízkosti obec Opatovce nad Nitr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Opatovce nad Nitrou

110,500 € 921 €/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

CreeX Reality - Rodinný dom v obci Majcichov

Reality Majcichov

Rodinný dom | Nezadaná | 109.34 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 5-izbový rodinný dom v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Majcichov

199,000 € 1820 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie