Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl
370,000 € 3394 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²
TARGETreal Vám ponúka štyri slnečné stavebné pozemky v obci Dolný Kalník, ktoré sa nachádzajú v
165 €/m2 165 €/m2
Obchodné priestory | Jesenského | 75 m²
TARGETreal Vám ponúka na prenájom priestory pre Vaše podnikanie v centre mesta Martin. Ponúkam
12.66 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z
1,250,000 € 2083 €/m²
Obchodné priestory | Robotnícka | 36 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 36 m² vo výbornej a veľmi viditeľnej lokalite
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²
Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame
350,000 € 4746 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 250 m²
TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE murovaný rodinný dom v zachovalom stave na slnečnom pozemku 1 253
138,900 € 556 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
TARGETreal ponúka na predaj EXKLUZÍVNE kompletne zariadený rodinný dom v obci Lietavská Svinná
374,900 € 2343 €/m²
2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²
TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt
148,900 € 2190 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre
185,500 € 2811 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa nachádza v dobrej, vyhľadávanej lokalite v
165,000 € 2538 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v novostavbe s energetickým certifikátom A0, Thurzove S
Cena dohodou
4 izbový byt | 96 m²
EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m
359,000 € 3740 €/m²
3 izbový byt | 106 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad
Cena dohodou
2 izbový byt | 106 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | 76 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v
359,000 € 4724 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád
598,000 € 3738 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr
300,000 € 5455 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali
102,120 € 185 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²
9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Garáž | Gogoľova | 15 m²
Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n
30,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²
Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa
182,547.6 € 44 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je
9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.