3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
200,000 € 1961 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
160,000 € 2581 €/m²
Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²
+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners
224,000 € 2620 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²
+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám
179,900 € 2768 €/m²
Garáž | Šancová | 14 m²
Ponúkame na predaj garážové státie v projekte Vila Ľadová (Šancová / Ľadová ulica – Bratislava,
33,500 € 2393 €/m²
Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²
V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj
779,000 € 3043 €/m²
2 izbový byt | Paulínska | 47 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Púpavy Paulínska v c
670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Garáž | Vlárska | 13.6 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži na Vlárskej ulici v obľúbenej lokalit
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Langsfeldova | 146 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 5-izbový mezonetový byt situovaný v jednej z najprestížnejších l
2,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
339,990 € 4613 €/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
399,990 € 3921 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
469,990 € 3546 €/m²
3 izbový byt | Bílikova | 67 m²
Atraktívny byt, ktorý je pripravený na bývanie prešiel kompletnou rekonštrukciou v septembri 2
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Apartmán | 122.9 m²
Hľadáte miesto, kde po náročnom pracovnom týždni skutočne vypnete? Alebo investíciu, ktorá má p
330,000 € 2685 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 107 m²
Pegas real ponúka na predaj útulnú horskú chalupu v obci Vyšná Boca, nachádzajúcu sa v krásnom
145,000 € 1355 €/m²
Apartmán | 103 m²
Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový mezonetový apartmán v obľúbenom l
270,000 € 2621 €/m²
2 izbový byt | Pod gaštanmi | 52 m²
Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové
129,900 € 2498 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t
255,000 € 4757 €/m²
3 izbový byt | Húskova | 80 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj PRIESTRANNÝ, veľkometrážny, SLNEČNÝ a kompletne ZREKONŠTRUOVA
219,490 € 2744 €/m²
Rodinný dom | Pri kolíske | 169 m²
Skolaudované!!!! POZOR! Posledný dom v ponuke. GRAVITAS ponúka exkluzívne na predaj vilu v pr
980,000 € 5799 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²
GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite
2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.