2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb
299,900 € 4194 €/m²
3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²
Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v
480,000 € 4933 €/m²
Garáž | Opálová | 11 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo
20,000 € 1818 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 750 m²
Mikelssen ponúka na predaj v exkluzívnom zastupení haciendu v lokalite Pernek na rozsiahlom poz
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m
70,000 € 32 €/m²
4 izbový byt | Laurinská | 147 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po
599,000 € 4075 €/m²
Obchodné priestory | Steinov dvor | 132 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v projekte STEIN II
400,000 € 3030 €/m²
Lesná pôda | Vinodol | 560,000 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj v malebnom prostredí polosamoty pri o
2,300,000 € 4 €/m²
3 izbový byt | Oravská | 67 m²
3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na
249,900 € 3730 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Dolné Vestenice Predávame priestranný a veľmi dobre z
210,000 € 1400 €/m²
2 izbový byt | Sibírska | 57.14 m²
Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletn
244,000 € 4270 €/m²
Hausbót | 96 m²
Na predaj novopostavený houseboat osadený na pontóne s rozmermi 16 × 12 m v lokalite pod Lužný
459,000 € 4781 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 660 m²
Ponúkame na predaj rovinný stavebný pozemok o výmere 660 m² v centre pokojnej obci Blatná na Os
132,000 € 200 €/m²
Priestor pre výrobu | 1 m²
Na prenájom: Skladovo výrobné a logistické priestory pri diaľnici v Nitre Hľadáte ideálne miest
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Balkánska | 550 m²
Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj P
419,900 € 763 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,122 m²
IA184P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný poz
Info v RK
2 izbový byt | Šafárikova | 62 m²
KK006N REZERVOVANÉ !!! Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍNE predstavuje výnimočnú
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Námestie Slobody | 50 m²
ACH092N Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka v atraktívnej lokalite na prenájom obch
460 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,297 m²
EB049P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 13 árov
69,900 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,749 m²
IA173P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, investičný p
29 €/m2 29 €/m2
Orná pôda | 1,145 m²
EB024P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 3 x les
9,900 € 9 €/m²
Obchodné priestory | Zimná | 200 m²
PR023N Reality Smolko Vám ponúka na prenájom lukratívne nebytové priestory na ulici Zimná, pria
3,700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kanašská | 1,731 m²
EB003P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 1
178,000 € 103 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,255 m²
EB004P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nádhern
135,000 € 108 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.