METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nám. 1. mája | 55 m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zariade

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 3i byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká | 137 m²

Exkluzívny 3-izbový byt na prenájom v Bratislave - Staré Mesto má rozlohu 137 m2 a pozostáva z

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny 2,5i byt v projekte Tatra Danube Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského | 97 m²

METROPOLITAN │Krásny 2,5i byt v projekte Tatra Danube Residence Byt s rozlohou 97m2 sa skladá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │Nadštandardný 3i byt s terasou v súkromnom komplexe

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hriňovská | 114 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný 3i byt s terasou a parkovaním v súkromnom komplexe na prenájom Byt

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 75 m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt na prenájom Byt sa nachádza na 4. poschodí bytov

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt na prenájom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pod záhradami | 120 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt na prenájom v Dúbravke Veľkometrážny 3-izbový byt situovaný n

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 39.4 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený byt v centre mesta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Lermontova | 50 m²

METROPOLITAN │Zariadený byt v centre mesta, Staré Mesto Ponúkame na prenájom zariadený byt na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Zariadený byt s parkovaním, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ružová | 65 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 179 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný štýlový 4i byt s terasou Nachádza sa na 10 podlaží v novostavbe s

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ 2-izbový byt s parkovaním, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 61 m²

METROPOLITAN │ 2-izbový byt s parkovaním, Petržalka Byt má výmeru 61 m² + balkón 1,5 m² a nach

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 5885 €/m²

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | Ľudové nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ľudové námestie | 110 m²

Štýlové 4-izbové bývanie v mestskom dome so záhradkou s udržiavanou zeleňou – príjemná lokalita

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: svetlý 1i byt | loggia | VOĽNÝ | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 33 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej bratislavskej mestsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3D: 4i mestský dom | záhradka | pri Ľudovom nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ľudové námestie | 110 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: NOVOSTAVBA bez kompromisov | samostatný 4i dom s garážou | Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 141 m²

Bývanie pri Bratislave, pripravené na okamžité nasťahovanie. Jedna z mála novostavieb v pôvodne

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

429,000 € 3043 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: 2-izbový byt | parkovanie | začiatok Petržalky (Lužná ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 49 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou a balkónom na začiatku Petržalky –

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ: samostatný 4i dom s garážou | NOVOSTAVBA | Ivanka pri Dunaji

Reality Senec

Rodinný dom | 141 m²

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

429,000 € 3043 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s lodžiou v tichej štvrti

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 74 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trnávke v blízkosti OC

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3176 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj tehlový rodinný dom v tradičnom štýle na pozemku 560 m2

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodinný dom s verandou po kom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

165,000 € 825 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie