LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku 504m2 obec Jakubov

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Jakubov | 504 m²

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Gr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jakubov

79,900 € 159 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Zrekonštruovaný 1,5-izbový (2+KK) byt na Juhu / Železníky /

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie či výhodnú investičnú nehnuteľnosť, ktorá je už navyše kompletne zre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

155,990 € 4875 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1130 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Rodinný dom | Ovčiarsko | 100 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko pri Žiline. Rovinatý pozemok

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ovčiarsko

165,000 € 1650 €/m²

Novinka
Novinka

MALINA FELBANKA = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE (aj s predzáhradkami)

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 69.5 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 3813 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ, Stavebný pozemok 1130 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 1,130 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj rovinatý, pekne upravený, slnečný stavebný pozemok s výmerou 11

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

165,000 € 146 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 63 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 3651 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný, zariadený 2-izbový byt s loggiou / Tatranská ul. / širšie Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Tatranská | 35 m²

NA PRENÁJOM: Pekný, slnečný a kompaktný 2-izbový byt, ponúka moderné bývanie v obľúbenej lokali

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

170,000 € 4474 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 55 m²

Ponúkam na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe na Sputnikovej ulici v Ružinove – Ostredk

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Luxusný klimatizovaný 4 izbový byt 98 m2 + terasa 11m2 s výhľadom na Dunaj, Staré mesto, novostavba VYDRICA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 117 m²

Ponúkame na prenájom luxusný klimatizovaný 4 izbový byt 98 m2 + terasa 11m2 s výhľadom na Duna

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

226,000 € 3284 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 34 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

160,000 € 4706 €/m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 43 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 4419 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom luxusného 4-izbového bytu s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na dlhodobý prenájom exkluzívny a priestranný 4-i

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,500 €/mesiac

Novinka
Novinka

Predaj, tehlový 2-izb.byt v obci Cinobaňa časť Katarínska Huta

Reality Cinobaňa

2 izbový byt | Katarínska Huta | 55 m²

Predám tehlový 2-izbový byt v obci Cinobaňa,časť Katarínska Huta Byt je vhodný na trvalé býv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

31,990 € 582 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj,rodinný dom v meste Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 200 m²

PONUKA NA PREDAJ: DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM VO FIĽAKOVE Ponúkame Vám na predaj priestranný dvoj

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

119,990 € 600 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj,rodinný dom v meste Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Čajkovského | 200 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

119,990 € 600 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne!! NA PREDAJ 3izb. BYT, 70m2, Devínska Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia, 3D

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 70 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v lokalite Bratislava IV. -

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

227,000 € 3243 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Dom na predaj Uhrovec v krásnom prostredí

Reality Uhrovec

Rodinný dom | Partizánska | 60 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulný 2+2 izbový rodinný dom v okrajove

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Uhrovec

153,000 € 2550 €/m²

PREDAJ pekný 2 izb BYT 54 m²

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 54 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, slnečný, 2 izbový byt s rozlohou

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,990 € 2129 €/m²

PREDANÉ 3 izbový byt 82m² s balkónom ul. J. Kráľa, Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | Janka Kráľa | 82 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľmi pekný, veľký 82 m², zrekonštruovan

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Partizánske

115,500 € 1409 €/m²

PREDAJ 4 izb. POLDOM s poz. 313m² Tr. Jastrabie

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčianske Jastrabie | 136 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu – POLDOM vo vyhľ

Publikované: 23.05.2023 Aktualizované: 20.10.2025
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

199,990 € 1471 €/m²

PREDAJ objekt pre RADOVÚ ZÁSTAVBU 3 domov

Reality Partizánske

Rodinný dom | Veľke Bielice | 286 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rozostavanú BUDOVU s úžitkovou plochou 2

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 20.10.2025
Domy na predaj Partizánske

127,000 € 444 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie