OS Pod Brezinou BD2 na predaj izbový byt č.5 so záhradkou, garážou a parkovacím miestom za 326.000 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Liptovská | 94.1 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

281,450 € 2991 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový luxusný terasový byt č.7, v HOLOBYTE za 445.200 €

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

421,200 € 2863 €/m²

Top
Top

OS Pod Brezinou BD3 na predaj 4 izbový byt č.5 so záhradkou, garážou a parkovacím miestom za 326.000 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Liptovská | 94.1 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Trenčín

281,450 € 2991 €/m²

Top
Top

4 izbový vzorový byt č.2 s garážovým státím v OS Za Južnou BD1 na predaj za 300.400 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 87.15 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera by

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

259,900 € 2982 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou, Vrbové

Reality Vrbové

2 izbový byt | Družstevná | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

107,900 €/mesiac 2398 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

3 izbový byt | Družstevná | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

121,900 €/mesiac 1847 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Na PRENÁJOM priestor 210m2 s výkladom do ulice v priamom centre mesta Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Štefánikova trieda | 210 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Čiastočne zrekonštruovaný domček na kraji horskej dedinky Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom na okraji obce Ratkovské Bystré. Dom má predsieň, dve izby, kuchyňu, kúpeľňu a šp

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

79,000 € 988 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa pozemok Úľany nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach Úľany nad Žitavou, Hul, Maňa, Šurany, D

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Úľany nad Žitavou

70,000 € 70000 €/m²

Novinka
Novinka

Domček so slnečnou verandou len pár krokov od Váhu v obci Neded – ideálna chalupa na víkendy

Reality Neded

Rodinný dom | 80 m²

Túžite po mieste, kde si oddýchnete od ruchu mesta, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a ráno si v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Neded

68,000 € 850 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rodinný dom v obci Beloveža

Reality Beloveža

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Beloveža, vzdialenej 8 km od mesta Bardejov. Dom je po ta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Beloveža

129,900 € 928 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

3 - izbový byt v centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nový sad | 63 m²

Ponúkame na predaj, 3- izbový byt s loggiou v centre mesta Bardejov, vo vyľadávanej lukratívnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bardejov

124,000 € 1968 €/m²

člen NARKS

Priestranný rodinný sen! 5-izbový zateplený DOM s veľkým pozemkom a garážou, Tureň, 191 m²

Reality Tureň

Rodinný dom | 191 m²

TUreality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tureň

297,900 € 1560 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2,5 izbový byt s veľkou terasou 56 m² + 43 m², Krížna ul., Staré Mesto, kúpou voľný

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 56 m²

Číslo ponuky : 2766, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,900 € 4820 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK Bánovce nad Bebravou – 794 m² / CENTRUM MESTA

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | 794 m²

Na predaj pozemok v centre mesta Bánovce nad Bebravou – 794 m² Ponúkame EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok (402 m²) záhrada s murovanou chatou / Košice - Kavečany / Vitalina

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | Budanová | 402 m²

Slnečný pozemok – záhrada s murovanou chatou, sa nachádza na začiatku záhradkárskej osady Kaveč

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

69,000 € 172 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový veľký byt Šaľa-Veča s balkónom, špajzou a pivnicou

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne na predaj 3 izbový veľký byt o výmere 74 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šaľa

135,000 € 1824 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom moderných sál v Move & Dance Academy Nitra

Reality Nitra

Športové priestory | Štúrova | 450 m²

FINREALITYSK s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderné priestory v Move & Dance Academy

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Info v RK

Novinka
Novinka

Krásny 2,5i byt s výhľadom na jazero – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 77 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 2,5-izbový byt v Bratislava – Ružinov (Sedmokráskova), s nádherným

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 1,5-izbového bytu s loggiou 42 m² | Janošíkova ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Janošíkova | 42 m²

LOYALTERS | Predaj 1,5-izbového bytu s loggiou 42 m² | Košice – Juh | Janošíkova ulica POPIS N

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

149,900 € 3569 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie