(Ju51QNQVmEa) Aktualizovaný: 20. 05. 2024 1. publikácia: 20. 05. 2024

PREDAJ 4 izb. POLDOM s poz. 313m² Tr. Jastrabie

Trenčianske Jastrabie
Trenčianske Jastrabie • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

199 990 € 1471 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
136 m²

Plocha pozemku:
313 m²
Info
MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu – POLDOM vo vyhľadávanej lokalite – obci Trenčianske Jastrabie, 13 km od mesta Trenčín.

Úžitková plocha 4 izbového rodinného domu je: prízemie 58 m² + terasa 18 m², poschodie 60 m², zastavaná plocha domu je 79 m² a celková rozloha pozemku vrátane zastavenej plochy a pozemku s 3 parkovanými miestami je 313 m². Novostavby sú v štádiu výstavby.
Dispozícia dvojpodlažného domu – poldomu je:

Prízemie: vstupnú časť do domu tvorí chodba cez ktorú sa prechádza do časti ktorá spája podlažia schodiskom. Vedľa schodiska je umiestnené aj 1. WC. Ďalej sa prechádza do obytnej časti, ktorú tvorí pekné spojenie obývacej miestnosti s kuchyňou a jedálenskou časťou. V kuchyni je aj užitočná špajza.
Z obývačky sa vychádza na terasu o rozlohe 18 m². Budúci krb môže byť umiestnený v obývacej časti kde bude vyvedená príprava pre krbové kachle alebo krb. Stropy budú zateplené minerálnou vlnou.
Poschodie: tvoria 3 samostatné IZBY, technická miestnosť a kúpeľňa s druhým WC.

Novostavba bude postavená z tehly + zateplenie 140mm minerálnou vlnou Nobasil, vonkajšia fasádna omietka bude silikónová, strop zateplený minerálnou vlnou 40 cm. Krytina na novostavbe bude použitá pálená štridla Tondach. Okná a dvere plastové trojsklo.
Kúrenie v dome bude plynové podlahové vodné + príprava na krb. Je možné vymeniť za tepelné čerpadlo. V celom dome budú podlahy - poter anhydrid. Elektrické rozvody + internetové rozvody, príprava na video vrátnik a elektrické uzamykanie vonkajšej bráničky a brány. Odpad bude riešený septikom ( s baktériami) a bude vybudovaná retenčná nádrž pre dažďovú vodu. Nehnuteľnosť bude napojená na všetky inžinierske siete, voda, plyn a elektrina a budú zriadené odberné miesta.
Energetický certifikát A1 zaručuje nízke náklady na energie.

Táto štýlová, moderná nehnuteľnosť je v štádiu výstavby, veľkou výhodou je že si svoje budúce bývanie máte možnosť detailne vyladiť podľa Vašich predstáv a prianí.

Odporúčam sa osobne stretnúť na pozemku, pozrieť si lokalitu a povedať si všetky detaily ako môže Vaše budúce bývanie vyzerať.
V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom hypotekárneho úveru ktorý Vám rada pomôžem vybaviť a sprostredkovať. Cena zahŕňa celý kúpno-predajný, právny a hypotekárny servis.

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620
realitný a úverový poradca

mail: pecovska@mavinn.sk
web: mavinn.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
136 m²

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Osobné

Počet nadzemných podlaží:
1

Prechodová izba:
Nie

Vykurovanie:
Podlahové

Plocha pozemku:
313 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Pečovská Marianna

MaVinn s.r.o.

09085246...0908524620 zobraziť číslo

MaVinn s.r.o.

Rybany 401 • 95636, Rybany (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

199 990 € 1471 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Pečovská Marianna

MaVinn s.r.o.

09085246...0908524620 zobraziť číslo