Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 49 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská. ÚP = 49 m2

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kučišdorfská dolina: Chata so zariadením, celoročne obývateľná

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Kučišdorf. Dolina | 100 m²

HĽADÁTE oddych a relax po práci alebo chcete víkendovať alebo dokonca trvalo bývať priamo v ob

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

216,000 € 2160 €/m²

Pri mori ! 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca Cena: 374 000 € + DPH Úž

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj

374,000 € 6233 €/m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Predáme 2,5-izbový podkrovný byt v centre BA, 58m2, oproti 2LEVOM, Dobrovského ulica, 5/5 pekný výhľad na BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58 m²

Predáme 2,5-izbový byt v Starom meste oproti 2-Levom na Dobrovského ulici č. 9, 5/5, s vlastným

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4638 €/m²

Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rači - Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 1,300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rač

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme na prenájom výrobný priestor 1000 m² Bratislava a okolie do 30 km

Reality Malacky

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom výrobný priestor Požiadavky: Minimálne 1000 m² výrobnej plochy Výška stro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Malacky

Cena dohodou

Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Voľnébývanie.sk Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor. ÚP = 78 m2 P

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

150,000 € 1923 €/m²

Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo strany TT

Reality Špačince

Obchodné priestory | 200 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo st

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Špačince

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predpredaj kancelárskych jednotiek s garantovaným výnosom 5 %

Reality Bratislava

Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²

Predpredaj kancelárskych jednotiek s garantovaným výnosom 5 % Bratislava, Nové Mesto Investič

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava

72,497 € 362 €/m²

Na predaj 4 izbový byt v Starom Meste, Gunduličova ulica, 103 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 103 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Gunduličovej ulici v Starom Meste po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 € 4418 €/m²

Gastronomická prevádzka na peknom pozemku v blízkosti DNV, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Reštaurácia | Nezadaná | 250 m²

Zníženie ceny ! Prevádzka s veľkým pozemkom v Devínskom jazere o výmere viac ako 1100m2 : Cen

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 996 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

Prenájom komerčných priestorov (kancelárie) v budove Westend Tower

Reality Bratislava

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 37 m²

Prenájom komerčných priestorov v budove Westend Tower Sprostredkovateľskú províziu RK nehradí

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava

19 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Štýlový 2-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 58.4 m²

NA PREDAJ Exkluzívna ponuka v srdci Starého Mesta – posledný voľný byt! ul.Gunduličova Štýl

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,500 € 5522 €/m²

Nebytový priestor vhodný na investíciu – s nájomcom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Gunduličova | 72 m²

PREDAJ Nebytový priestor vhodný na investíciu – s nájomcom Gunduličova, Bratislava • Výmera:

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 3778 €/m²

Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou 39, 41, 54, 78, 95 m2

Reality Ostatné krajiny

Apartmán | Ostatné krajiny

Voľnébývanie.sk Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

850 €/m2 22 €/m2

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Zlatých Moravciach – Duklianska ulica

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | Duklianska | 61 m²

Realitná kancelária Infinia Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

140,000 € 2295 €/m²

Novinka
Novinka

VIVAREAL* PREDANÉ! EXKLUZÍVNA LOKALITA! Veľký 5 izb. RD, terasa, garáž, pozemok 719 m2, SPIEGELSAL, Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | 230 m²

Ponúkame na predaj atraktívny a samostatne stojaci 5 izb. RD s garážou a predzáhradkou v Trnave

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Domy na predaj Trnava

430,000 € 1870 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! PRENÁJOM! Atraktívny 2 izb. byt, s 2 balkónmi, kompletne zariadený, Študentská, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Študentská | 54 m²

Ponúkame na prenájom pekný tehlový 2 izb. byt, v OV v Trnave v atraktívnej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VIVAREAL* MOŽNÁ DOHODA! Predaj dvoch RD za cenu jedného, veľký pozemok, výmera až1263 m2, obec Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci čiastočne podpivničený rodinný dom v obci Dvorníky, mies

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

118,000 € 562 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! Samostatne stojaci 4 izb. RD s predzáhradkou, pozemok až 583 m2, Abrahám, 14 km Trnava

Reality Abrahám

Rodinný dom | 131 m²

Ponúkame na predaj pekný samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Abrahám, okres Galanta.

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj Abrahám

189,000 € 1443 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNA LOKALITA! Samostatne stojaci 3 izb. RD, pozemok až 709 m2, SPIEGELSAL, Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v atraktívnej a najvyhľadávanejšej mestskej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Trnava

396,000 € 3300 €/m²

VIVAREAL* PRENAJATÉ! PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV NA PEŠEJ ZÓNE! Výklad aj vstup z ulice, výmera 36 m2,TRNAVA

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Hlavná | 36 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na prízemí meštianskeho domu na ulici Hlavná na pešej z

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Upresniť hľadanie