Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 17,501 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici. Rozloha = 17 501 m2 Prízemie

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Na predaj priemyselný objekt pre komerčné využitie (3 594 m2) na pozemku (17 614 m2) vo Vrbovom

Reality Vrbové

Výrobný objekt | 3,594 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj priemyselný objekt pre komerčné využitie (3 594 m2) na pozemku (17 61

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na predaj Vrbové

1,550,000 € 431 €/m²

Predáme zabehnutú gastro prevádzku (pozemok = 100 m2) v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli kúpaliska

Reality Rimavská Sobota

Reštaurácia | 100 m²

Voľnébývanie.sk Predáme zabehnutú gastro prevádzku v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

55,000 € 550 €/m²

Orná pôda v Podunajských Biskupiciach, 3 samostatné parcely

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Odeská | 18,182 m²

V zastúpení vlastníkov predáme pozemky v KÚ Podunajské Biskupice, druh pozemku orná pôda, extra

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

5 €/m2 5 €/m2

Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 190 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská. ÚP = 200 m2

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54 m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská) výmera: 54 m² 20. poschodie s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu v Jablonici s úžasným pozemkom

Reality Jablonica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária Vector in Sector ( vyše 30 rokov praxe v odbore predaj nehnuteľností) , Vám

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Jablonica

160,000 € 889 €/m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave Lokalita: Karlova Ves Patrónka začiatok Dlhý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 120 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,300 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál pri Dunajskej Strede v Trnavskom kraji

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | K Vinohradom | 120 m²

NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný, teh

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Dolný Štál

258,988 € 2158 €/m²

Veľká murovaná garáž v Rači, osobné vlastníctvo vrátane pozemku

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

V zastúpení vlastníka predáme - veľkú murovanú garáž - výmera 25 m2 - vyporiadaný pozemok v oso

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,000 € 1760 €/m²

Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Voľnébývanie.sk Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor. ÚP = 78 m2 P

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

150,000 € 1923 €/m²

Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmerou 2 x 5,4 m - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 29 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmer

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (Stará Vajmorská)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 100 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Hľadáme budovu na kúpu (projekt apart-hotela)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 4,500 m²

Hľadáme budovu na kúpu (projekt apart-hotela) Investor hľadá budovu vhodnú na konverziu na apa

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Pri mori ! 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca Cena: 374 000 € + DPH Úž

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj

374,000 € 6233 €/m²

Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou 39, 41, 54, 78, 95 m2

Reality Ostatné krajiny

Apartmán | Ostatné krajiny

Voľnébývanie.sk Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

850 €/m2 22 €/m2

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rači - Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 1,300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rač

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme na prenájom výrobný priestor 1000 m² Bratislava a okolie do 30 km

Reality Malacky

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom výrobný priestor Požiadavky: Minimálne 1000 m² výrobnej plochy Výška stro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Malacky

Cena dohodou

Na predaj 4 izbový byt v Starom Meste, Gunduličova ulica, 103 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 103 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Gunduličovej ulici v Starom Meste po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 € 4418 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie