VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! ATRAKTÍVNY 4-izb. tehlový byt, výmera až 93 m2, 2x loggia, parkovacie státie, Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefana Moyzesa | 92 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Spiegelsal, ulica Štefana

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2814 €/m²

VIVAREAL! ATRAKTÍVNA LOKALITA! 2 izb. byt, zateplený bytový dom, ulica Vladimíra Clementisa, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 48 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v OV vo vyhľadávanej lokalite Trnavy na ulici Vladimíra C

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

156,000 € 3250 €/m²

Mesačná ul., Častá - stavebný pozemok s prípojkami

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | 793 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok so sieťami v novom zastavanom území obc

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Častá

186 €/m2 186 €/m2

Garsónka na prenájom v Štefanovej

Reality Štefanová

Garsónka | 24 m²

Ponúkame na prenájom útulnú, kompletne zariadenú garsónku v obci Štefanová (okres Pezinok). Byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Štefanová

400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2 izbovy byt - Nove Mesto, Kukučínova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²

Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4122 €/m²

Stavebný pozemok s bonusom

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

64,500 € 139 €/m²

6 izbový dom v lukratívnej časti Modry

Reality Modra

Rodinný dom | Lúčna | 400 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v lukratívnej a vyhľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Modra

647,000 € 1618 €/m²

Komfortný 6 izbový dom v Modre na Vinárskej ulici, 12,5 ar pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 290 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

635,000 € 2190 €/m²

Častá - Píla - Rodinný dom s vnút. bazénom a dvojgarážou

Reality Častá

Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Častá

488,000 € 2440 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

Ivanka pri Dunaji - 15arový pozemok so Stavebkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Ovocný sad - Morava - 28 236m2

Reality Jarohněvice

Ovocný sad | Česká republika | Jarohněvice |

Ponúkame vám na predaj ovocný sad v Kroměřížskom okrese, v dedine Jarohněvice s vodnou plochou

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jarohněvice

Info v RK

Ivanka Pri Dunaji - 900m2 SP s platným stavebným povolením

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

Ako v rodinnom dome - nadštandardný byt so záhradkou, klímou a 2 parkovacími miestami - Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Obilná | 82 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Svetlý klimatizovaný 2kk byt + uzavretá garáž, novostavba Bosákova ulica - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 58 m²

Dizajnový mestský 2-izb. byt sa nachádza na 3.p. v novostavbe na Bosákovej ulici (začiatok Petr

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ ! NA PREDAJ Chatka, Kunov I

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | 538 m²

Únik z mesta? Toto je ONO! Predstavte si víkend na slnku, rannú kávu s výhľadom a večer pri kr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

49,000 € 91 €/m²

Na predaj rodinný dom, centrum, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 90 m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE SENICE – DOM S POTENCIÁLOM PODNIKANIA AJ BÝVANIA Hľadáte nehnu

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

227,000 € 2522 €/m²

PRENÁJOM kancelárskych priestorov, centrum HURBANOVA, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 89 m²

MAXA REALITY ponúka s poverením prenajímateľa na prenájom veľmi pekné, priestranné, nadštandar

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senica

727 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky v kľudnej časti obce Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov? Možno ste ho práve našli. Posledné dva pozemky voľné !!!!

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

67,000 € 102 €/m²

NA PREDAJ Budova s investičným zámerom, Senica

Reality Senica

Objekt pre obchod | 0 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TESNEJ BLÍZKOSTI PRIEMYSELNÉHO PARKU – Senica, Kasárenská ulica Ponúk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie