Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 garsónku Stavbárska, Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 garsónku na Stavbárskej s balkónom alebo aj bez. Môže

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

85,000 € 2125 €/m²

Na predaj pozemok (orná pôda) 1 139 m2 v BA - Záhorská Bystrica

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (orná pôda) 1139 m2 v BA - Záhorská Bystrica. Pozemok: 1 13

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

10 €/m2 10 €/m2

Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v centre Trstína na pozemku 783 m2 s predným balkónom a zadnou terasou

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trstín

188,000 € 418 €/m²

Na prenájom kancelársky, nadštandartný priestor na 1. poschodí (ÚP=370,82 m2) v TT - Trstínska cesta - celé, vrchné poschodie alebo po častiach

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Trstínská cesta | 370 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelársky, nadštandartný priestor na 1. poschodí (ÚP=370,82 m2) v

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu

Reality Jablonec

Záhrada | 2,646 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu.

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Jablonec

238,000 € 90 €/m²

Veľký 7 izb. dvojgeneračný dom 30 minút od Bratislavy

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný dom s garážou Dom je tiež možne prerobiť na ubytovňu. Lo

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

300,000 € 1200 €/m²

Investície do podnikania - fastfood značka

Reality Bratislava

Objekt pre obchod | Nezadaná | 50 m²

Investície do podnikania - fastfood značka Bageterie Boulevard, ktorá úspešne prevádzkuje 63 re

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava

200,000 € 4000 €/m²

Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | 2,965 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove. Rozloha = 2965 m2 Prízemie Minimálna d

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Prešov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku = 312 m2 v centre Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | V centre Trnavy | 160 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj rodinný dom (obchod a služby) s ÚP = 160 m2 na pozemku 312 m2

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Trnava

310,000 € 2938 €/m²

Na prenájom kancelárie 12, 30, 18, 60 m2 v BA na rôznych poshodiach - Podunajská ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Podunajská | 30 m²

Voľnébývanie.sk. Na prenájom kancelárie 12, 30, 18, 60 m2 v BA na rôznych poshodiach - Podunajs

Publikované: 24.01.2023 Aktualizované: 03.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na predaj stavebný pozemok 4 397 m2 vo Vlčkovciach so SP pre výstavbu rodinných domov a s materialom na výstavbu cesty

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vlčkovce | 4,397 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný pozemok 4 397 m2 vo Vlčkovciach so SP pre výstavbu rodinných

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

340,000 € 77 €/m²

Ponúka na predaj pozemok 44 000 m2 v Dolnej Strede vhodný podľa ÚPI pre výstavbu solárnej, fotovoltaickej elektrárne

Reality Dolná Streda

Priemyselná zóna | Dolná Streda | 48,000 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok 44 000 m2 v Dolnej Strede vhodný podľa ÚPI pre výstavb

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Dolná Streda

280,000 € 6 €/m²

Lesné pozemky v katastri Bratislava - Dúbravka na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

Lesná pôda | Plachého | 14,800 m²

V zastúpení vlastníka predáme lesné pozemky v katastri obce Dúbravka. Jedná sa o jednotlivé po

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

6 €/m2 6 €/m2

Na prenájom nadštandartné kancelárie rôznych veľkostí v Novom Meste - Bojnická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 15 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom nadštandartné kancelárie rôznych veľkostí v Novom Meste - Bojnická

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 425 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 14 €/m²

2-izbový byt – Bratislava, Nivy (Páričkova)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Páričkova | 60 m²

2-izbový byt – Bratislava, Nivy (Páričkova) 2 izby kuchyňa spálňa kúpeľňa + WC balkón za

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Hľadáme na kúpu investičný byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta na kúpu 1-2-3-izbový byt (investičný). Rozpočet: do 220 000 Platba: hotov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Pozemok so stavebným povolením blízko Bratislavy, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 696 m²

Predáme pozemok o výmere 696 m2 v Marianke, obce neďaleko od Bratislavy. Je vydané právoplatné

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Záhrada v osobnom vlastníctve, Žabí Majer, Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 386 m²

Hľadáte oddych a relax v záhrade v Bratislave ? V zastúpení vlastníka predáme záhradu: - výmer

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete - Dlhodobo aj krátkodobo

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete – Whichit Dlhodobo a krátkodobo 3 – spálňová vila s 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na prenájom

1,530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 280 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica. ÚP = 280 m2 P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

83,000 € 296 €/m²

Hľadáme na kúpu 2-3 izb. byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 0 m²

Hľadáme na kúpu byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere (Štrkovec). Ideálne 2-izbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Exkluzívne . Priestranný kompletne zariadený 3-izbový byt v Šamoríne. 65 m² byt + 5 m² loggia + 12 m² pivnica/sklad

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Šamoríne. • Výmera: 65 m² b

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šamorín

253,000 € 3892 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie