Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²
Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je
Cena dohodou
Obchodné priestory | 172 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov.
2,580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 53 m²
2-izbový byt – Bratislava, Vajnory 53 m² 1. poschodie (zvýšené prízemie) 2 izby kuchyňa + o
730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 750 m²
Pre klienta hľadáme skladové priestory s rozlohou 500–1000 m² v Bratislave alebo v okolí mesta.
Cena dohodou
Rodinný dom | Thajsko
Na prenájom komplet zariadený dom s bazénom blízko letiska na Phukete. V cene: čistenie bazéna
1,275 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 710 m²
#4464V. Na predaj stavebný pozemok – Borský Svätý Jur Ponúkame na predaj stavebný pozemok o v
82,000 € 115 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²
V obci Čalovec 80 km od BA ponúkame na predaj pozemok s rozmermi 208 m2, z toho zastavaná časť
24,900 € 383 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,070 m²
V zastúpení vlastníka predávame stavebný pozemok s možnosťou postavenia rodinného domu podľa vl
235 €/m2 235 €/m2
Rodinný dom | Česká republika | Strážný |
Voľnébývanie.sk Na predaj apartmán 3 + kk (ÚP=76 m2) s kuchynkou v cene s Mitterdorfom len za 8
230,000 € 3026 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 695 m²
Predáme stavebný pozemok v obci Marianka. - nachádza sa v intraviláne obce - právoplatné stave
225 €/m2 225 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 1 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie na prízemí 1. posch. 2.posch. a 4.posch. od výmery 17- 2
15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
Iný stavebný pozemok | Iskerníkova | 2,928 m²
Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2. VECTOR IN SECTOR Pozemky sa nachádz
590 €/m2 590 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 21 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie 21, 23 a 65 m2 vo Vrakuni - Dvojkrížna. 2NP - 23m2 3NP
117 €/m2/rok 6 €/m2/rok
Rodinný dom | 45 m²
Prenájom útulného nového 2-izbového domčeka so záhradkou v centre Malacky Ponúkame na prenájom
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 142 m²
Na predaj nový tehlový 4 izb. samostatný RD - bungalov pred dokončením v rozmere 13 x 10 m + t
209,900 € 1478 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²
Znalecký posudok (vrátane stavieb, príslušenstva, vybavenia) je vo výške 325 tis. Eur. Dátum vy
249,000 € 220 €/m²
Orná pôda | 1,256 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (orná pôda) 1 256 m2 v BA - Záhorská Bystrica. Pozemok: 1 2
10 €/m2 10 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 732 m²
Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove o celkovej výmere 732 m2 so šírkou 13 metrov. Táto lo
214,900 € 294 €/m²
Rekreačný pozemok | Dedinské Ostrovy | 450 m²
Ponúkame na predaj 3 rovinaté, slnečné pozemky pravidelného tvaru vedľa seba v náručí krásnej
33,750 € 75 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 38 m²
Prenájom komerčných priestorov – Vajnorska BEZ provizie!!! Hľadáte priestor pre svoje podnik
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 36 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | 8,694 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom 3 haly (10 512 m2, 8694 m2 a 2653 m2) v Žiline. Rozloha = 10 512
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
Na predaj kúpou voľný, veľmi kvalitne postavený bungalov vhodný svojou veľkosťou a dispozíciu p
327,500 € 2620 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 150 m²
Prenájom exkluzívnych bytov v rezidencii Hlboka Ponúkame na prenájom priestranné 2-, 3-, 4- a
2,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.