Obchodný (administratívny) priestor 24/7, 173 m2, Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 173 m²

HĽADÁTE STABILNÉ A FLEXIBILNÉ PODNIKATEĽSKÉ ZÁZEMIE S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU, BEZPEČNOSŤOU A MOŽ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Podnikateľské priestory v srdci Šale na prenájom

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Hlavná | 30 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka záujemcom viac komerčných a prevádzkových prie

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pôvabný domček s očarujúcou záhradou na PREDAJ

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária Dobré Reality s r. o. ponúka na predaj vidiecky domček s očarujúcou záhrado

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

239,000 € 1593 €/m²

3 kancelárie s nepretržitým prístupom a parkovacím miestom v 3B Office

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská Cesta | 17.23 m²

3B Office - KANCELÁRIE A OBCHODNÉ PRIESTORY S PARKOVACÍM MIESTOM V CENE. DOBRÉ REALITY – silná

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

195 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ : Rodinný dom Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Kukučínova | 170 m²

Priestranný rodinný dom v srdci Zlatých Moraviec – Bývanie s dušou a veľkorysou záhradou Hľadát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

235,000 € 1382 €/m²

Rodinný dom Hronská Dúbrava, Zvolen, Žiar nad Hronom

Reality Hronská Dúbrava

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hronská Dúbrava

Cena dohodou

PRENÁJOM: VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASAMI A GARÁŽOU, BELVEDER

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad Plážou | 86.19 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zachovalý 3 izbový domček v Seliciach k okamžitému nasťahovaniu .

Reality Selice

Rodinný dom | Šók | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3 izbový domček v obci Selice . Postavaný je na pozemku veľk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Selice

79,000 € 564 €/m²

PRENÁJOM: KRÁSNY, ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT BEZ BALKÓNA

Reality Zvolen

2 izbový byt | E.M. Šoltésovej | 56.17 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar n

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Starší rodinný dom v obci Vlčany , vhodný na kompletnú rekonštrukciu

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 120 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj 4-izbový RD zo 60-tych rokov s rozlohou cca 150 m2 v tichej uličke

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Vlčany

42,000 € 350 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v historickom centre mesta Banská Štiavn

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 94.47 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, ponúka na prenájom obchodné priestory na ulici A

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Banská Štiavnica

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

"ZNÍŽENÁ CENA" Na predaj 3-izbový byt

Reality Levice

3 izbový byt | Na lúkach | 52 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt, ulica Na Lúkach, Levice. Nachádza sa v dobre

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Levice

91,000 € 1750 €/m²

Zariadený 4-izbový rodinný dom s letnou kuchyňou, krytou terasou a pivnicou

Reality Neded

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový rodinný dom na predaj. Dom je situovaný na pokojnom okraji ulice,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Neded

189,000 € 1575 €/m²

Ponúkame na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku v obci Dvory nad Ž

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 230 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 samostatné bytové jednotky -rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou, len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po komplet

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 50 m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1780 €/m²

RK DOBRÉ REALITY predáva 5-izbový rodinný dom v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | 300 m²

Realitná kancelária Dobré reality spol. s r. o. predáva 5-izbový rodinný dom v Hamuliakove. R

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

459,000 € 1530 €/m²

DOBRÉ REALITY - Prevádzkové a administratívne priestory na prenájom na

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a prevádzkové priestory na prenájom, v lukratívnej a n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Priestory vhodné pre KAVIAREŇ s CUKRÁRŇOU

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v lukratívnej a najviac viditeľnej lokalite priamo na Námest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj pozemku v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Záhrada | Nezadaná | 1,605 m²

Dobré reality - Ponúkame Vám na predaj veľký pozemok - vedený na LV ako záhrada v malebnej obci

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

27,000 € 17 €/m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE V PRIBYLINE – ZOSTÁVA UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ POZEMOK

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Mateja Šuňavca | 631 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ – VEĽKOMETRÁŽNY – GARÁŽ. ST. – 2x BALKÓN – klimatizácia - vlastné kúrenie: 6 iz., 183 m2, Silvánová ul., Pezinok, 389 000,-€

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | Silvánová | 183 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj jedinečný a naozaj nadštandardný, veľkometrážny 6 izbový by

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

389,000 € 2126 €/m²

Investiční apartmán 1+1 v Kapparis v moderní novostavbě jen pár minut od moře

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

ANAYA RESIDENCES – Kapparis (Protaras / Ayia Napa) Hledáš investici u moře, která má reálný rů

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

188,000 € 3481 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie