Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 780 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

21,500 € 28 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom pekné komerčné priestory na obchod

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 300 m²

Ponúkame Vám zaujímavé, pekné priestory, vhodné na rôzne druhy podnikania. V lukratívnej budove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Rimavská Sobota

Cena dohodou

Predaj záhrady, Termálna, Termálna, Nové Zámky

Reality Podhájska

Záhrada | Termálna | 2,000 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj pozemok v obci Podhájska, časť Svätuša. Jedná sa o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

165,000 € 83 €/m²

RD / Chalupa v obci Malá LEHOTA v prekrásnom prostredí na pozemku 556m

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Hlavná | 166 m²

Rada Vám predstavím moju novú ponuku, domček ako z rozprávky, nachádzajúci sa v centre obce -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

179,900 € 1084 €/m²

Na predaj veľká, lukratívna komerčná budova v centre Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj krásny 4-izbový byt v tichej lokalite

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²

Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

129,900 € 1412 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú do prenájmu predajný stánok v centre Rimavskej

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 10 m²

Ponúkame Vám do prenájmu stánok o rozlohe cca 10 m2 v priamom centre mesta Rimavská Sobota. St

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2 garáž / priestor v blízkosti centra Prievidze

Reality Prievidza

Garáž | dlhá ulica 3 | 39 m²

Ponúkame vám na prenájom garáž/skladový priestor spolu s vonkajším parkovacím miestom v zóne 1

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

195 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Priestory na prenájom, 30 m2, budova Allianz, Záhradní

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz, na Záhradníckej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SUPER PONUKA pekného RD v Kostolnom Seku

Reality Šurany

Rodinný dom | 170 m²

Hladáte si bývanie v peknom rodinnom domčeku? Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom v Šuran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Šurany

229,990 € 1353 €/m²

Predaj staršieho RD s pekným pozemkom

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Ponukame Vám na predaj starší RD vhodný pre klientov s vlastnou predstavou na rekonštrukciu.. R

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

119,990 € 1200 €/m²

RD na predaj – Cabaj-Čápor s veľkým potenciálom...

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj rodinný dom v obci Cabaj-Čápor,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

168,000 € 1976 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Ivanka pri Nitre (537 m²) | MHD, IS, rovi

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 537 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 537 m² (šírka 10 m x dĺžka 54 m), nachádza

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

53,900 € 100 €/m²

Exkluzívne na prenájom nádherná garsónka v Prievidzi

Reality Prievidza

Garsónka | Lúčna | 21 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzivnu garsónku v Prievidzi na ulici Lučna 43 . Samotny byt sa nac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

370 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj pozemku na bývanie, Rumanová, Rumanová, Nitra

Reality Rumanová

Pozemok pre rodinné domy | Rumanová | 174,243 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 10ha - v obci Rumanová, ktorý je zaradený v územnom p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rumanová

18 €/m2 18 €/m2

Na prenájom pekný komerčný priestor 72 m2 v krásne zrekonštruovanej bu

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný obchodný alebo komerčný priestor o rozlohe 72 m2, ktorý sa nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom krasny 2 izbový byt .

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny luxusne prerobený priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj 1-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 37 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v dobrej lokalite sídliska Západ v meste Rimavská Sobota. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

48,990 € 1324 €/m²

Predaj rodinného domu, Nálepkova, Nálepkova, Komárno

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Nálepkova | 200 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v meste Hurbanovo, v centrálnej zóne.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

119,000 € 595 €/m²

Predaj rodinného domu, Považská, Považská, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Považská | 140 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj 4 i rodinný dom v Nových Zámkoch, v časti za tromi mostami, v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

205,000 € 1464 €/m²

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 1,949 m²

Dobré reality s.r.o vám ponúkajú na predaj slnečný, priestranný, stavebný pozemok orientovaný n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

40,000 € 21 €/m²

Predaj výstavby domov, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,900 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Farná

23,000 € 12 €/m²

Gazdovstvo pod Strmým hrbom, 98 m2, Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | Filier | 98 m²

NA STRMOM HRBE BOLO A AJ BUDE POKOJA VŽDY DOSTATOK A AJ PASTVÍN PRE STATOK. BÝVANIE A GAZDOVANI

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

59,900 € 611 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie