Prenájom kancelárskych priestorov – centrum Čadca, 150 m² (333-P)

Reality Čadca

Administratívny objekt | 150 m²

Ponúkame na prenájom moderné a svetlé kancelárske priestory o výmere 150 m², ktoré sa nachádzaj

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na prenájom Čadca

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj mobilného domu pri mori – Chorvátsko, Vodice

Reality Chorvátsko

Iný rekreačný objekt | Chorvátsko

Hľadáte vlastné prímorské útočisko bez starostí? Ponúkame mobilný dom v top lokalite Vodice v D

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj

77,000 € 1222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre Čadce (334-P)

Reality Čadca

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt s výmerou 65 m², nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na prenájom Čadca

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Lukratívny pozemok v meste Turzovka časť Predmier (332-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Na predaj krásny pozemok v Turzovke – ideálny na výstavbu rodinného domu alebo podnikanie!

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Pozemky na predaj Turzovka

55,000 € 92 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčný objekt Olešná (334-P)

Reality Olešná

Polyfunkčný objekt | 264 m²

Na prenájom polyfunkčný objekt – 264 m² Ponúkame na prenájom polyfunkčný objekt s celkovou

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Objekty na prenájom Olešná

1,056 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Chata na víkendový relax pri meste

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 22.41 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu s priestrannou krytou terasou, ideál

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Vinné

59,900 € 2673 €/m²

4i byt v štandarde na predaj, kompletná rekonštrukcia, Staré Mesto, Gunduličova, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

V kompletne zrekonštruovanej tehlovej budove na Gunduličovej ulici v Starom Meste v Bratislave

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Manažérsky 3i byt v kancelárskej budove, sklad, prenájom, Vajnorská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská 137 | 123.71 m²

Na Vajnorskej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom priestranný manažérsky 3i byt, ktorý sa n

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,818.54 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelárke priestory s vlastným parkingom v susedstve IKEA a nákupného centra AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská ulica | 51.5 m²

V kancelárskej budove My Bridge (A) na Pestovateľskej ulici oproti IKEA v susedstve obchodného

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

1-izbový byt s veľkou presklenou loggiou na predaj, Vrútky

Reality Vrútky

1 izbový byt | 44.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vrútky

113,500 € 2551 €/m²

Novinka
Novinka

Starostlivo udržiavaná slnečná záhrada v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 407 m²

Táto záhrada nie je len pozemok. Je to hotový životný štýl, do ktorého stačí prísť a začať si u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

46,500 € 114 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v centre obce Abrahám

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 906 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v centre obce Abrahám. Výmery: 1813 m2 – pozemok j

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

120 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny 3-izb. byt s parkovacím miestom v novostavbe, Peržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska 24 | 96.5 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt v Polyfunkčnom dome SOLAR z roku 2014 na Budatínskej ulici. I

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

370,000 € 3834 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3izb. priestranný byt na prenájom od 17.6. na Čordákovej, KE

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 72 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt s 3 samostatnými izbami a loggiou v lokalite sídl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bývajte nad kaštieľom – jedinečný stavebný pozemok vo Vyšnom Kubíne

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 851 m²

Pozemok s ideálnou rozlohou pre jedinečný rodinný dom so záhradou a nádherným výhľadom na Choč.

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

130 €/m2 130 €/m2

Investícia, ktorá má perspektívu - stavebný pozemok vo Vyšnom Kubíne

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 938 m²

Tento jedinečný pozemok je výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú istotu a hodnotu do budúcnos

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

120 €/m2 120 €/m2

Predaj rodinného domu na bývanie aj podnikanie, Krupina.

Reality Krupina

Rodinný dom | 29. augusta | 233 m²

NOVÁ CENA! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein, mobil: 091814661

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Krupina

115,000 € 494 €/m²

Predaj skladovo-výrobných priestorov, Vinica, okres Veľký Krtíš.

Reality Vinica

Skladový objekt | Nekyjská | 942 m²

Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr. Milena Bornstein Martušová , mobil: 09181466

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Vinica

Cena dohodou

Bývanie nad kaštieľom – prémiové stavebné pozemky s výhľadom na Choč

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 750 m²

Projekt Bývanie nad kaštieľom vo Vyšnom Kubíne prináša jedinečnú možnosť vlastniť pozemok v jed

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

96 €/m2 96 €/m2

Výnimočný stavebný pozemok vo Vyšnom Kubíne – výhľad, ktorý si zamilujete

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 989 m²

Projekt Bývanie nad kaštieľom ponúka pozemok s krásnym výhľadom, ktorý si zamilujete. Tichá lok

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

120 €/m2 120 €/m2

Kúsok nad históriou – stavebný pozemok nad kaštieľom, Vyšný Kubín

Reality Vyšný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Mjr. Archipova | 876 m²

Miesto, kde sa býva s ľahkosťou, no zároveň perfektne riešený pozemok s krásnym výhľadom na oko

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kubín

120 €/m2 120 €/m2

Predaj 2 izbového bytu s balkónom, Veľký Krtíš.

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 61 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Veľký Krtíš

64,900 € 1064 €/m²

Na predaj krásna chata v záhradkárskej osade Jelšava – Kňažia, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Chalupa, rekreačný domček | Podzámocká | 502 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú dvojpodlažnú murovanú chatu nachádzajúcu sa v obľúbenej záhradkár

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

139,000 € 277 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, Tuhárske Námestie, Lučenec.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie Tuhárske | 70 m²

Nová cena ! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Lučenec

103,500 € 1479 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (739)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie