Veľkorysý trojizbový byt s krásnou terasou

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 88 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj veľkometrážny trojizbový byt v novost

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Senec

Info v RK

Predaj 4 izbového rodinného domu v Zázrivej - ideálny aj ako víkendové sídlo či rekreačná chata

Reality Zázrivá

Chalupa, rekreačný domček | Dolina | 143.22 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj 4 - izbový rodinný dom - novostavbu s

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zázrivá

319,000 € 2227 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v centre obce Veľký Grob

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v centre obce Ve

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Veľký Grob

240,000 € 2286 €/m²

Novostavba- Dvojizbový byt s predzáhradkou

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 37.55 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe, v lukrat

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Senec

Info v RK

Na predaj mezonetový investičný 3 izbový byt v centre Senca

Reality Senec

3 izbový byt | Mierové námestie | 72.76 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj mezonetový 3 izbový byt priamo v srdc

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 2268 €/m²

Exkluzívne bývanie pri vode - 2 izbový apartmán na Slnečných jazerách

Reality Senec

2 izbový byt | Slnečné jazerá | 79.09 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám predstavuje jedinečnú ponuku moderných 1 -, 2 -, 3- iz

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Senec

279,900 € 3539 €/m²

Krásne bývanie na samote v Terchovej

Reality Terchová

Chata, drevenica, zrub | 450 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj zaujímavý investičný projekt. Na poz

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Terchová

650,000 € 1444 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Pezinská | 62 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v blízkosti centra mes

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor v Senci

Reality Senec

Iný priestor | Železničná | 256 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom priestor v Senci. Ponúkaný priesto

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na prenájom Senec

1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novostavba moderného rodinného domu

Reality Senec

Rodinný dom | Muškátová | 234 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý je súčasťou moder

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Senec

Info v RK

PLUS REALITY | Predaj investičného pozemku v priemyselnej zóne Mliečany v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Priemyselná zóna | Nezadaná | 2,852 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok nachádzajúc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

47 €/m2 47 €/m2

Novinka
Novinka

Nadherný apartmán s vlastným wellness v Toskánsku

Reality Taliansko

Apartmán | Taliansko

V autentickom srdci Toskánska, zasadený do kopcov pohoria Valdichiana, ponúkame na predaj skuto

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj

299,000 € 1466 €/m²