Pozemok na predaj vhodný na výstavbu, alebo na investovanie v obci Dunajov.

Reality Dunajov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,518 m²

Ponúkame Vám exkluzívne iba u nás na predaj pozemky v obci Dunajov. Plocha: pozemkov je dokopy

Publikované: 18.02.2022 Aktualizované: 20.06.2022
Pozemky na predaj Dunajov

109,000 € 43 €/m²

DMPD real Vám ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnej zóne .

Reality Prievidza

Skladový objekt | Cesta Poľnohospodárov | 96 m²

DMPD real Vám ponúka na prenájom skladové priestory v priemyselnej zóne bývalej STS na ulici Po

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 07.10.2024
Objekty na prenájom Prievidza

490 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

1 izbový byt v privátnej novostavbe Viestova je na prenájom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Viestova | 36 m²

+novostavba +atraktívna lokalita blízko do centra +zariadený byt so slnečným balkónom +privátna

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2.5 izbový byt s parkingom v centre Banskej Bystrice je na predaj

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 96.5 m²

LUXUSNÝ 2.5 IZBOVÝ BYT V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA!!! Ponúkame na predaj veľkorysý 2.5 izbový by

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

379,999 € 3938 €/m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Ráztočno.

Reality Ráztočno

Rodinný dom | 160 m²

DMPD real Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ráztočno – ideál

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Ráztočno

124,999 € 781 €/m²

Ponúkam na prenájom kancelárske priestory.

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | 34 m²

.DMPD real ponúka prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Prievidza. V budove sa nach

Publikované: 19.02.2019 Aktualizované: 12.05.2025
Priestory na prenájom Prievidza

80 €/m2/mesiac 80 €/m2/mesiac

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v obci Lazany.

Reality Lazany

Chata, drevenica, zrub | Skálie | 16 m²

!!!! ZNÍŽENÁ CENA !!!! DMPD real Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok s chatkou v

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazany

39,999 € 2500 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA BALI

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

EXKLUZÍVNA 3-SPÁLŇOVÁ VILA S BAZÉNOM – CANGGU, BALI Real -H, s.r.o. Vám prináša jedinečnú inve

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj

255,000 € 1977 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

INORI | **NOVÁ PONUKA** Investičná nehnuteľnosť s výhľadom na Tatry: Štýlový 2 izbový apartmán / byt s balkónom, garážové státie v Tatragolf Rezorte

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Termálna | 42.41 m²

**NOVÁ PONUKA** Inori Reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový apa

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

160,000 € 3773 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj záhradnej chatky s pozemkom 496m2, ul. Agátová, záhradkárska osada na konci Dúbravky, prístup asfaltkou, k dispozícii aktuálna "UPI"

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Agátová | 498 m²

Predaj udržiavanej chatky s pozemkom 496m2 vrátane zastavanej plochy pod chatkou 23m2 na ul. Ag

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 299 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok o výmere 3 519 m² Sokolská ul. Častá

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | Sokolská | 3,519 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 3 519 m² situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Častá

290,000 € 82 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici na ulici Donská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký pozemok v intraviláne 10.193 m2 – Sklené, okr. Turč. Teplice

Reality Sklené

Pozemok pre rodinné domy | 10,193 m²

POZEMOK KDE SA SPLNIA SNY ALEBO ODVÁŽNE PLÁNY Málokedy je v ponuke naozaj veľký pozemok v intr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sklené

199,000 € 20 €/m²

Novinka
Novinka

Mezonet v obci Zohor na Školskej ulici

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný mezonetový 3-izbový byt v obci Zohor na ulici Školská. Byt je no

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zohor

195,000 € 2344 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Malé Leváre | 554 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v peknej, tichej lokalite v Malých Levároch (nie Alej). Jed

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

79,900 € 144 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt na Mikulášskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v lukratívnej lokalite priameho centra Bratislavy,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4644 €/m²

Novinka
Novinka

Garážové parkovacie státie Arboria Trnava / ODPOČET DPH

Reality Trnava

Garáž | Veterná | 15 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj vnútorné parkovacie státie (XL) v projekte Arbo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trnava

29,000 € 1933 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný a komplet zariadený byt s veľkým balkónom a pekným výhľadom vo výbornej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 71.56 m²

Directreal Smile - 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM – KARLOVA VES Ponúkame na predaj moderný a kompletn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

312,030 € 4360 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Útulný dvojizbový byt s loggiou vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ondavská | 48 m²

Directreal Office - POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt s vynik

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj pozemkov na ul. Úžiny od 15 m2 do 30 m2 pre vlastné využitie

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Úžiny | 17 m²

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným je ako sprostredkovateľ, poverená vlastníkom poze

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Novinka
Novinka

Rovinatý stavebný pozemok v blízkosti Piešťan

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 818 m²

č. 4388aa Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,300 € 75 €/m²

PRENÁJOM priestranného plne zariadeného bytu s krásnymi výhľadmi

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 98 m²

č. 9863 Štýlový 2-izbový byt s terasou a loggiou pri Váhu | Piešťany – Waltariho Hľadáte bývan

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PONÚKAME KOMERČNO-OBCHODNÉ PRIESTORY V NOVOSTAVBE

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Žilinská | 415 m²

č. 8350 Prenájom nebytového priestoru 400 m² – Piešťany Sever, hlavná cesta Ponúkame na dlhod

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Piešťany

3,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie