Prenájom nebytových priestorov Prievidza

Reality Prievidza

Iný priestor | T. Vansovej | 228 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli STP Prievidza na prenájom nebytové p

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Priestory na prenájom Prievidza

Info v RK

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3- izbový byt v obci Poluvsie.

Reality Poluvsie

3 izbový byt | 77 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v obci Poluvsie o rozlohe 77 m2 nachádzajúci sa n

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 17.06.2025
Byty na predaj Poluvsie

94,000 € 1221 €/m²

Jedinečný 4 izbový mezanín v Banskej Bystrici je na predaj. Najlepšia adresa v meste!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Profesora Sáru | 143 m²

+4 izbový byt (143m2) s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu +súkromná rezidencia +techno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

849,999 € 5944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj je novostavba 5-izbového rodinného domu v Hronseku

Reality Hronsek

Rodinný dom | Na pažiti | 200 m²

- úžitková plocha domu je cca 180m2 + 20 m2 garáž - slepá ulica v novej štvrti, susedia mladé r

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Hronsek

249,900 € 1250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

119/24 Ostrov Pag, Novalja, App.69m2, 3 +1, novostavba, bazén, 250m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvátsko-Nehnuteľnosti.sk má pre Vás krásny apartmán s terasou, výhľadom na more ak najbližše

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj

250,000 € 3623 €/m²

Kod 345/25°° Vodice, byt 107m², 4+kk, terasa a záhrada

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka priestranný trojizbový byt s čistou úžitkovou plochou 106,96 m

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 2323 €/m²

Kod 7203 ° ° Smokvica, stavebný pozemok, 1520m2, 200m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka Stavebný pozemok ani nie 200 metrov od mora, ľahko šikmý s krá

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj

225,000 € 148 €/m²

DMPD real ponúka na predaj rovinaté pozemky v priemyselnej zóne

Reality Nováky

Priemyselná zóna | 6,189 m²

DMPD real ponúka na predaj rovinaté pozemky v priemyselnej zóne o výmere 6189 m2. Pozemok možno

Publikované: 10.04.2019 Aktualizované: 09.11.2021
Pozemky na predaj Nováky

40 €/m2 40 €/m2

138/23 - Ostrov Pag, Novalja, App.89m2, S3, veľká terasa a dvor, 400m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvátsko-Nehnuteľnosti.sk ponúka krásny trojizbový apartmán (3+1, S1) s terasou, záhradou a v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj

187,000 € 2101 €/m²

Kod 342/25 ° ° Ostrov Pag, NOVALJA / DABOVI, stavebný pozemok 315m2, 300m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka stavebný pozemok o rozlohe 315 m2 s projektom na stavbu domu v

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj

84,000 € 267 €/m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Seč

Reality Seč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 555 m²

Realitná kancelária DMPD real vám ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou 555 m²,

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Seč

43,000 € 77 €/m²

REZERVOVANE! Garáž na predaj na Jegororovej ulici v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Garáž | Jegorovova | 20 m²

– suchá garáž v dobrom stave s elektrikou – vhodná na auto, motorku, čln … Ponúkame na predaj t

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

23,000 € 1150 €/m²

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 143 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

849,999 € 5944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sociálne zariadenie s prístavbou nocľažne v Rušňovom depe Zlaté Moravce na prenájom

Reality Zlaté Moravce

Polyfunkčný objekt | Viničná | 100 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli Rušňového depa Zlaté Moravce na pren

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Zlaté Moravce

Cena dohodou

Budova Stanovište vozmajstrov v areáli STP Haniska pri Košiciach na prenájom

Reality Haniska

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 255.5 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli Rušňového depa Haniska pri Košiciach

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Haniska

Cena dohodou

Sklady STP Spišská Nová Ves na prenájom

Reality Spišská Nová Ves

Skladový objekt | Radlinského | 108.5 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli STP Spišská Nová Ves na prenájom: •

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Garáž STP Maťovce na prenájom

Reality Čičarovce

Skladový objekt | Nezadaná | 75 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli STP Maťovce v katastri obece Čičarov

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Čičarovce

Cena dohodou

Nebytové priestory, vonkajšie koľajisko, vonkajšie spevnené plochy v areáli Rušňového Depa Trenčianska Teplá na prenájom

Reality Trenčianska Teplá

Iný priestor | Železničná | 1 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli Rušňového depa Trenčianska Teplá na

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Trenčianska Teplá

Info v RK

Kod 6732 ° Šmrika, stavebný pozemok 1392m2, 2500m od mora, 200m od centra

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz predáva krásny, takmer rovný stavebný terén pozdĺž cesty a všetkých s

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj

176,000 € 126 €/m²

Predaj 5 izb.rodinného domu, 642 m2 - Višňové

Reality Žilina

Rodinný dom | Višňové | 166 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Višňové. Plocha: úžitková 166m2, zastavaná 149m2,

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Žilina

370,000 € 2229 €/m²

Exkluzívna ponuka: Predaj 3 izb. bytu po rekonštrukcií s vlastným kúrením v centre mesta, 94 m2- Bytča

Reality Bytča

3 izbový byt | Námestie Slovenskej Republiky | 90 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom na pulzujúce srdce Bytče? Tento 3-izbový byt s balkónom je presne to

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bytča

219,000 € 2433 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový Apartmán v srdci Rajeckých Teplíc.

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | Školská | 48.55 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán, ktorý sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mesta Rajecké

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Rajecké Teplice

159,049 € 3276 €/m²

Na predaj dom Malá Praha v Žiline.

Reality Žilina

Rodinný dom | Malá Praha | 0 m²

Pripravujeme EXKLUZÍVNE na predaj dom na Malej Prahe v centre Žiliny. Vynikajúca lokalita, vyn

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 30.05.2025
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Rajecké Teplice.

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 53.11 m²

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Rajecké Teplice

173,523 € 3267 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (737)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie