Pozemok Turzovka - Turkov, okres Čadca, 718m2

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | U Turkov | 718 m²

176-14-PEMOa Nová zľavnená cena !!! Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Turzovke, časť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

25,000 € 35 €/m²

Pozemok, Horný Hričov, okres Žilina, 2805m2

Reality Horný Hričov

Orná pôda | hričov | 2,805 m²

169-14-PEMO VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=ZjSJhfhq0qk Ponúkame Vám na preda

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horný Hričov

46,000 € 16 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Budatínska Lehota, okres Kysucké Nové Mesto, 1093m2 189-12-PEMOa

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

189-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom v Budatínskej Lehote, mestskej časti

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 800 €/m²

Pozemok na výstavbu, Považská Bystrica, 852m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

202-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

86,700 €

Predaj, pozemok, 6007m2, Hliník nad Váhom (029-14-MACHa)

Reality Bytča

Orná pôda | 6,007 m²

(029-14-MACHa) Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok o rozlohe cca 6007m2 v Hliníku nad Váhom pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

21 €/m2 21 €/m2

Predaj: Drevenica, 63m2, poz. 177m2, Nesluša, (250-12-MACHa)

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 135 m²

(250-12-MACHa) Ponúkame na predaj drevenú chatu v osade Ondrušovce nad obcou Nesluša, okres Ky

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

85,000 € 630 €/m²

PONUKA: Predaj pozemkov Kotešová(045-14-MACHa)

Reality Kotešová

Komerčná zóna | 90,841 m²

(045-14-MACHa) Výborná cena!!! Ponúkame na predaj veľký, slnečný pozemok v obci Kotešová. Situo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

40 €/m2 40 €/m2

Predaj, rekreačná chata - Žitavany (1213-13-AFI)

Reality Žitavany

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych v objatí prírody? Ponúkame Vám na predaj útulnú rekreačnú chat

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žitavany

36,500 € 1043 €/m²

Predaj, vidiecký dom - Čaradice (1128-12-AFI)

Reality Čaradice

Rodinný dom | Čaradice | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj dom vidieckeho typu v obci Čaradice, vhodný po rekonštrukcii na trvalé b

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čaradice

49,000 € 490 €/m²

Predaj, Rodinný dom,120m2, 1640m2, Klokočov (823-12-JAS)

Reality Klokočov

Rodinný dom | Klokočov | 100 m²

823-12-JAS Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Klokočov. Post

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Klokočov

203,500 € 2035 €/m²

Predaj, investičný pozemok, 3402m2, Oščadnica (197-14-MACHa)

Reality Oščadnica

Orná pôda | Vrešťovka | 3,911 m²

(197-14-MACHa) Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Oščadnica. Pozemok je situovaný v p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

180,000 € 46 €/m²

Predaj: pozemok, 1 925m2, Čadca-Milošova (190-14-MACH)

Reality Čadca

Orná pôda | Dejovka | 8,625 m²

(190-14-MACH) Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Čadci, časť Milošova. Pozemok je situ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

159,500 € 18 €/m²

Predaj, pozemok, 501 m2, Lietava (188-14-MACHa)

Reality Lietava

Záhrada | 544 m²

(188-14-MACHa) Ponúkame na predaj pozemok v obci Lietava, časť Majer. Pozemok je situovaný v za

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

58,400 € 107 €/m²

Predaj, 2 izbový byt, 55m2, Turzovka, okr: Čadca (229-112-MACHa)

Reality Turzovka

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

(229-112-MACH Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Turzovke. Celková výmera bytu: 55 m2. Byt s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Turzovka

103,000 € 1873 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Topoľčianky (1109-14-AFI)

Reality Topoľčianky

Pozemok pre rodinné domy | 1,497 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame Vám krásny slnečný rovinatý pozemok s r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčianky

63 €/m2 63 €/m2

Kúpa

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

(052-14-MACH) Hľadáme pre nášho klienta pozemok v lokalite Terchová, Vrátna o ploche 1000m2. Po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

80,000 € 80 €/m²

Predaj, pozemky, obec Paština Závada, Žilina (066-14-BOC)

Reality Paština Závada

Orná pôda | Paština Závada | 58,184 m²

066-14-BOC Ponúkame na predaj slnečné pozemky v obci Paština Závada, katastrálne územie Paština

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Paština Závada

11 €/m2 11 €/m2

Predaj, pozemok, 1254m2, Lietava (122-14-MACHa)

Reality Lietava

Orná pôda | 1,254 m²

(122-14-MACHa) Ponúkame na predaj pekný, investičný pozemok v katastri Lietava. Pozemok je situ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

85,000 € 68 €/m²

Predaj, pozemok, 3385m2, Turzovka - Turkov, okr: Čadca (728-14-JAS)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turkov | 3,385 m²

728-14-JAS Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v meste Turzovka v miestnej časti Turkov o celk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

13 €/m2 13 €/m2

PONUKA: Predaj pozemku v Rudina (075-14-MACHa)

Reality Rudina

Orná pôda | Zátky | 4,741 m²

(075-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v peknej a tichej lokalite obce Rudina v extravil

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

98,800 € 21 €/m²

Predaj, rodinný dom - Veľké Kozmálovce (1229-12-AFI)

Reality Veľké Kozmálovce

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom vo Veľkých Kozmálovciach Hľadáte dom v p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Kozmálovce

129,900 € 1443 €/m²

Predaj, novostavba - Zlaté Moravce (1245-12-AFI)

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Továrenská | 0 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú stavbu s obrovským potenciálom v Zlatých Moravciach, na Továrens

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

1 €

Predaj, 4 izbový byt+ garáž +záhrada - Nitra (1235-114-AFI)

Reality Nitra

4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný, veľkoryso riešený 4-izbový byt s garážou, vlastnou záhradou a

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

269,000 € 2169 €/m²

Predaj, chatka s pozemkom - Nitra /Zobor (1239-13-AFI)

Reality Nitra

Chalupa, rekreačný domček | Narcisová | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj chatku s pozemkom o výmere 798 m², nachádzajúci sa v lukratívnej a vyhľa

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

206,000 €

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8554)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Rodinné domy na predaj (23093)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie